Poznámka

- Jun 20, 2017-

1. Hydraulické vozíky a vysokozdvižné vozíky při použití palet v procesu, vidlice na vnější hraně vzdálenosti by měla být pokud možno co nejvíce uvolnit na vnější hranu palety vidlice, hloubka vidlice by měla být větší než Celková hloubka palety je větší než 2/3.

2. Hydraulické vozíky a vysokozdvižné vozíky v procesu pohybu paletů by měly udržovat rovnoměrnou rychlost a ústup a nahoru a dolů, aby se zabránilo nouzové brzdě, náhlému zatáčení způsobenému poškozením palety, což způsobilo zhroucení zboží.

3. Paleta na regálech by měla udržovat paletu na regálech na hladkém umístění, délka palety by měla být větší než 50 mm mimo vnější průměr stojanu. Který typ plastové palety je vhodný pro použití v chladném nebo vysoce pevném prostředí? Pozitivní nebo negativní 40 Shan, polypropylen nelze vyrobit z polypropylenu, tento materiál nemůže odolat nízké teplotě. Pokud jste v zásobníku studené skladování musí být na regálech, nejlepší volba oboustranné palety, zboží není tak těžké vybrat slovo pole nebo Chuan zásobník slov. Další: Použití prostředí s nízkými teplotami ukázalo, že modifikovaný polypropylen může být plně kvalifikovaný. Modifikovaný polypropylen je produkt vysoko teplotní neúplné polymerace polyethylenu a polypropylenu. Má tuhost polypropylenu, odolnost polyethylenu při nízkých teplotách, stabilitu fyzikálních vlastností, odolnost proti otěru. Velké chemické podniky, nízkoteplotní chladírenské sklady a jiné prostředí obecně doporučují použití tohoto materiálu.

Nízkotlaký polyetylén s vysokou hustotou lze použít při výrobě plastových palet, výroba čistých surovin z plastových palet odolává 30 nízkým teplotám. Extruze-vyfukování formy s vysokou pevností vyfukování palety, obecně bude používat HMWHDPE plastové vyfukování, jeho hmotnostní průměr molekulové hmotnosti dosáhnout $ milión milionů; Tento druh plastového materiálu má vynikající přizpůsobivost okolní teplotě, lze jej použít v prostředí -40 stabilita prostředí, je potřeba pro vysokou intenzitu využití prostředí, preferované plastové palety, protože tato vysoká pevnost vyfukování lisování výběru Vysokých nákladů na plastové suroviny, technologie zpracování je obtížnější, životnost produktu je zvláště dlouhá, může dosáhnout 5 ~ roky. Přestože cena bude v době nákupu vyšší, náklady na integrované využití jsou nízké. Můžete si zvolit tento vysoce výkonný podavač vyfukování Když potřebujete vysokou pevnost.