Láska Journey

- Jan 08, 2018-

Ráno 3. ledna 2018 naše společnost zorganizovala dobrovolníky do ošetřovatelského domova Wanchun, aby navštívila osamělé staré lidi v pečovatelském domově a poslala jim péči a teplo. Ve dvě hodiny odpoledne dobrovolníci vzali své srdce do pečovatelského domu. Děkan a starší lidé přivítali studenty. Dobrovolníci z oddělení Daosha prezentovali své vlastní taneční představení s nadšením pro starší lidi. , Náčrty dobrovolníků - často jdou domů a vidí staré lidi hlasitým potleskem, takže celý ošetřovatelský domov plný smíchu. Ve všech dobrovolnických sboru "Nanniwan" blízko konce programu, dobrovolníci Jeden po druhém se energicky věnovali dalšímu zasedání. Dobrovolníci nabízeli starším lidem dary a šli hlouběji do místností starších, aby pomohli starším lidem očistit své tělo. Při pomoci starším lidem mluvili se staršími. Dobrovolníci Všichni pozorně poslouchali svého tchána a své tchyně o svých osobních zkušenostech před a po reformě a otevření. V důsledku toho se studenti dozvěděli, že naše štěstí je dnes těžké. Studenti také sdíleli své znalosti o vnějším světě a výstavbě svého rodného města se staršími osobami. V teple lásky, která se objevila, byla scéna teplá a dotyková, s dobrovolníky s tváří starého muže, naplněná šťastným úsměvem.

 

"Starý a starý, starý a starý." Respektování starších osob a respektování starších osob bylo vždy tradiční ctností čínského národa a má hluboké konotace při budování socialistické harmonické společnosti. Péče o staré lidi a péči o seniory jsou odpovědnostmi a povinnostmi, které by měla nést nová generace vysokoškoláků. To nejen pomáhá starším lidem snížit jejich osamělost, ale také dává současným vysokoškolským studentům vděčnost a duchovní vzdělání. Ve vrcholné části dobrovolnických aktivit využívají dobrovolníci lásku k teplému srdci s upřímným srdcem, které dělají roztomilý rýžový knedlík, jíst knedlíky se staršími lidmi,

 

Moje srdce je teplý úsměv.

 

Když všichni opustili ošetřovatelský domov, starší lidé nadšeně drželi ruku dobrovolníků a říkali: "Musíme tvrdě studovat, nenecháme rodiče doufat, a vy jste vítáni, že se příště vrátím." "Když jsem slyšela tato slova, byla jsem velmi pohnutá, budu tvrdě studovat, vrátím se čas, doufám, že se starší lidé kolem nich budou starat více lidí, aby měli stabilní stáří." Guan prázdné hnízdo starší, doufám, že vzbudím starosti a péči o většinu městských a venkovských obyvatel v prázdných nesters a posílit pocit úcty a péče o seniory.

养老院.jpg