Kvalitní pevné HDPE Materiál Plastové palety poštovní krabice

- Sep 09, 2017-

Základní informace

 • Model č.: LT 1210B

 • Materiál: plast

 • Nosnost: 1T

 • Styl: Jeden obličej

 • Statické zatížení: 4000kgs

 • Rampa: 800

 • W: střední

 • Známka: zásoby

 • Specifikace: 1200 X 1000 X 975 MM

 • Kód HS: 3923900000

 • Typ: Plochý palety

 • Typ položky: 4-Way

 • Izolace: antistatický

 • Dynamické zatížení: 1200kgs

 • M: heavy Duty

 • Dopravní balení: Plastové palety

 • Původ: ShangHai, QingDao

Popis výrobku

          Kvalitní pevné HDPE Materiál Plastové palety poštovní krabicePopis produktu:
T11 Průřez jednostranně paleta

1. jak se zvednout: zvednout ze čtyř způsobů vstupu a naloženo na jednom sied
2. použitelné do forklit a Manula hydraulický paletový vozík elektrický pohon
3.Usage: rampa nebo zem Jak vybrat právě plastové palety
 1.Specifications:
Plastové pallects různých specifikací musí být vybrána pro různé požadavky.
1.firstly, vzít v úvahu specifikace balení zboží a zboží na paletách. Například pět EU kontejnery 600 * 400 mm mohou být umístěny na paletu 1200 * 1000 mm na vrstvy a čtyři kontejnery EU stejné specifikace na paletu 1200 * 800 mm na vrstvu a obvykle stohovat až pěti vrstev;
2.Secondly, zvažte jak palety mají být načtena (v kontejner truck nebo jiné). Například jak palety umístěné v přepravních kontejnerech 2300 mm by měly považovat za zpáteční dopravu. Paletách 1200 * 1000 mm by měly být umístěny podélně a příčně a 4-way vysokozdvižného vozíku použita. Palety 1200 * 800 mm by měl být umístěny příčně paralelně. Palety 1100 * 1100 mm by měl také umístěny příčně paralelní když obousměrný nebo Čtyřcestný vozík použit.
3. pro palety pro skladování regály je třeba zvážit šířku a hloubku skladovací regály. Dvě palety jsou obvykle uloženy na každém nákladového prostoru přihrádek ve dveřích a šířky 200 mm místo pro náklad, ukládání a načítání. Takové uspořádání nekladou přísné požadavky v závislosti na záchranu, nákup náklady.
4. pro palety pro použití v automatických trojrozměrný úložiště regály, faktory jako faktor protiskluzových palet, jak palety s nejnižším podílem práce s řetězy dopravníku, výška zdvihu, nosnost Regály skladové, trvalé deformace, deformace Délka a šířka, oblast čárového kódu RFID čip umístění by měly považovat kromě výše uvedených požadavků.
5. univerzalita specifikací palety je třeba do vystrojený stejně. Mezinárodní standard nejčastěji používaných specifications\are 1210 1208 EU standardní T11 JAS standard.
 2.Single straně a Double-side:
1.Single straně palety lze použít pouze na jedné straně. Mřížku nebo dlaha nahoře a dole tři sekce, průřezu nebo devět noha palety se dělí na skladovací regál standardní série a ultralehké řady podle nosnosti a aplikace.
2 dvojité boční palety lze použít na obou stranách stejnou strukturu. S mřížky nebo dlaha top palety jsou rozděleny do skladovací stojan a standardní série.
3.Single dvojí straně nebo palet se vybírají podle podmínek uchovávání, manipulační zařízení a stav.
4.Single strana skladování nosiče palety a palety regál oboustranný úložiště může být vybrána pro malé automatické ukládání trojrozměrné nebo vysoké regály a pro převážně vertikální manipulaci zásobníku stroje nebo elektricky poháněné vysokozdvižné vozíky.
5. pro zatížení 1T na trojrozměrné skladů nebo skladovací stojan s a skladovací regály s bez chodníku desky se doporučuje atorage stojan na palety s integrovanou ocelovou trubkou. Palety s integrované ocelové trubky efektivně vyřešit problém vyšší hmotnost výrobků a vyšší náklady s větší přepravní kapacitou, a více je důležité, aby využívání čtvercové ocelové trubky 2 mm silná k dosažení nekompromisní požadavek horizontální a vertikální vychýlení ≤10mm rampa (trojrozměrný sklad), snížení trvalé deformace a snížení nákladů.
6. pro velký úložný prostor a horizontální manipulace jednostranně palety mohou být vybrány pro zpracování ruční hydraulické vysokozdvižné vozíky, oboustranně palety nebo palety jednostranně průřez lze vybrat pro zpracování ruční hydraulické vysokozdvižné vozíky, -oboustranně paletách nebo paletách průřez jednostranně přednost pro stohování udržet spodní části palety dokonalé zapadají do zboží níže a devět noha palety doporučuje pohonem, samohybné paletové vozíky pro manipulaci.
3 přepravní kapacita:
1. dynamické zatížení, kterým je maximální váha, kterou elektrického vysokozdvižného vozíku nebo ruční hydraulické Zdvižné plošiny za času. Dynamické zatížení, paletový regál úložiště je obvykle 1,5-2T, je to standardní paleta 1T, a to Ultra lehké palety je 0,5 T.
2 statické zatížení označuje maximální hmotnost, dodávané spodní plastové palety ve skládání. Statické zatížení paletový regál úložiště je obvykle 6T-8T, že standardní palety 4T a ultralehký paletový 2 T.
3. stojan zatížení je že maximální povolená hmotnost palety balené zboží na skladování nosiče. Rozdíl mezi dynamické zatížení, statické zatížení, zatížení hřebene a trojrozměrné skladu zatížení by měl poznamenat. Zatížení se liší se strukturou regálu, okolní teplota a cyklus inventáře. Zatížení těžkých zatížení těžký náklad palet na paprsek rampa je obecně 0.7T-1T, které standardní palety 0.4T-0.6T.
4.v trvalé deformace a deformací plastových palet musí splňovat požadavky zatížení hřebene. Národní standardní maximální průhyb je 30mm, což věříme, že je příliš vysoká. Proto plastové palety s průhyb na skladování více než 20mm stojan se nedoporučuje. Automatické trojrozměrný skladu vyžaduje plastové palety s průhyb menší než 10mm.three-dimesional skladu vyžaduje plastové palety s průhyb menší než 10mm.

Informace o společnosti:
QingDao Icnplast Co. Ltd balení kontejneru Factory je komplexní velkých plastových výrobků Výroba a provoz podniků. Především se zabývá plastové skládací box\plastic crate\turnover box\pallet dodávek a výroby jako jeden z high-tech podnik.

Certifikát:


Naše služby:
1 poskytovat služby OEM
2. vysoká kvalita, konkurenční ceny
3. módní video 4. Jak se vám líbí zdarma vytiskněte testovací vzorek na produktu
5. balení jako váš požadavek
6. testování sestavy výrobků budou poskytnuty v případě, že potřebujete
7. odpovíme e-mailem nebo faxem do 24 hodin.
8. prosím, neváhejte a zavolejte nám kdykoliv, pokud existuje jakékoliv dotazy.
Kontaktujte nás: