Přidejte se k přírodě s kolegy

- Nov 30, 2017-

Trénujte kolegy, abyste se přiblížili přírodě a užívali si krásy přírody.


Zimní turistické aktivity, tělesná výchova studentů, kultivují dobrou psychologickou kvalitu a duchovní týmovou práci; studenti se nebojí obtíží, nemají strach z potíží, odvážní překonat vlastní a statečnou kvalitu. Cvičení, zlepšení tělesné zdatnosti. Testovat zvládnutí znalostí o přežití v průběhu dvou let.

 

Čas aktivity: 2017.11.12

Po příjezdu na místo určení můžete provádět různé aktivity. Takový jako večeře soutěž, lezení soutěž, zpěv soutěže apod .. Podle neurčité místo, obsah má také základní typ, traversing typ, a kombinace obou činností.

Podrobnosti jsou následující:

První: staví stany. Druhý: připravte večeři a party na oheň. Třetí položka: orientační běh a další aktivity další den. Čtvrtá položka: ořízněte a bezpečně přiveďte.

 

Potřebné vybavení: táboření je malá etapa pobytu na hřišti, účastníci musí mít denní potřeby, aby nám umožnili dokonalý výlet. 1. osobní vybavení: správné šaty, ponožky, nepromokavé turistické boty, sluneční brýle, klobouky, osobní nádobí, pytle na odpadky, léky, stany, spací pytle, vlhkost pad, mapa, kompas, notebook, hodinky, nože, píšťalka, svítilna , mobilní telefon, baterie, ručník, pláštěnka atd. Ostatní položky mohou být přiměřeně připojeny k vlastním potřebám, bez dalších omezení, pokud možno pro splnění svých vlastních potřeb.

2. jídlo: povaha potraviny není snadné skladování, rozpad a život musí. Jako je ovoce, chléb a tak dále. Musí přinést: vlastní vodu, dva dny jídla (může být polotovar).

1.jpg