Často kladené otázky o plastové kontejnery

- Sep 18, 2017-

. Často kladené otázky o plastové hromadné ContainersWhat jsou provozní výhody plastových velkoobjemových obalů (palety)?
Jsou světlejší (ušetřit náklady na dopravu)

Dodávají se v široké tvarové provedení pro vaše potřeby
Není nutné být vydezinfikovány kouřem
Není třeba být naloženy palety
Mají délku života (další výlety) investiční výdaje.
Zabraňuje růstu mikroorganismů
Oni neabsorbuje vodu, tekutiny nebo vlhkost
Jejich výkon není snížit běžně používat chemikálie, rozpouštědla a čisticí prostředky
Mají plné obvod základní
Snadno se čistí a snadno ovladatelná
Jsou to silné a trvanlivé
Váží méně než dřevěné středně velké kontejnery
Jsou to levnější dopravu než dřevěné středně velké kontejnery
Jsou odolné na kyseliny, rozpouštědla tuku a pachy
Jsou odolné vůči vlhký, hmyzu a houbám
Dokáží odolat zmrazení a parní čištění
Když prázdné mohou být uloženy mimo, a zachránit tak drahé vnitřní úložný prostor
Mají v jednotné velikosti a hmotnosti
Jsou ideální pro automatické balení a úložné systémy.
Lze složit a uložit úložný prostor
Spoří nutnost nákladné dřevěné velkoobjemové kontejnery opravy
Mohou být recyklovány; poškozené středně velké kontejnery mají peněžní hodnotu
Oni mají volitelný imprinting název společnosti nebo logo na kontejner s velkými zakázkami
Jsou méně pravděpodobné, že byla odcizena pro další využití, jako palivové dříví
Jaké jsou finanční důsledky přechodu na plastové kontejnery (paletové boxy)? Počáteční cena plastových velkoobjemových obalů (palety) je vyšší než tradiční dřevěné středně velké kontejnery. Po určité době plastových velkoobjemových obalů (palety) se stal mnohem rentabilnější. Cena za využití času plastových velkoobjemových obalů (palety) je výrazně nižší. Životnost plastových velkoobjemových obalů (palety) je mnohem delší (až 20 x více) a proto za využití času cena je mnohem nižší než dřevěná středně velké kontejnery. Co dělá plastových velkoobjemových obalů (palety) nákladově efektivnější? Jsou odolnější, že více cest lze použít (asi 20 krát víc)
Oni uložit naložení na paletách náklady a peníze
Šetří náklady na karanténu
Ušetří na úložný prostor
Plastové kontejnery nižší váhy šetří náklady na cestu
Šetří čas na montážní lince továrna s prostojů
Oni mohou být recyklovány, pokud rozbité
Způsobují méně zranění v pracovních sil
Způsobují menší škody na výrobky
Co dělá plastových velkoobjemových obalů (palety) trvat déle než dřevěný kontejner?blob.pngDřevo má vliv bakterií, plísní či hmyzu kontaminace kde plast není.
Plastové kontejnery (palety) jsou zalité silným materiálem – žádná slabá místa v řemeslné.
Poklesu teploty nemají žádný vliv na plastových velkoobjemových obalů (palety) kde dřevo se stává křehký a zhroutí nebo snadno lámou.
Při skladování venku na slunci, dešti a mrazu dřevo středně velké kontejnery hniloby v krátké době.
Dřevo v dřevěné kontejnery lze použít pro požáry nebo výstavby a je mnohem pravděpodobnější, že byla odcizena než plastové kontejnery (paletové boxy).
Jsou odolné vůči chemikáliím plastových velkoobjemových obalů (palety)? Plastové kontejnery (palety) jsou lisována z polyethylenu vysoké hustotě (HDPE). Tento materiál má vynikající chemickou odolnost a je v podstatě inertní na alkálie, kyseliny, rozpouštědla a čisticích prostředků. Do jaké teploty lze plastových velkoobjemových obalů (palety) kontejnery strukturální pěny vydržet? Kontejner strukturální pěna vydrží teploty od - 22℃ do + 65 ° c (-40℉ do + 140℉) Jaký je rozdíl mezi statickým a dynamickým? Statická znamená, že kontejnery nejsou v pohybu (sedící na podlaze, v podporovaných stojanu, nebo skládané). Dynamické znamená, že kontejnery jsou načteny a v pohybu (přesouvány pomocí vysokozdvižného vozíku nebo na kamionu). Jak najdu nejvhodnější plastové velké kontejnery (paletové boxy) pro mou skladování a expedici potřeby?
Pomocí nabídky přejděte do skupiny plastových nádob, která je pro vás nejvhodnější
Rychlé hledání stránka slouží k výběru plastové kontejnery o různých atributů, například velikost a hmotnost
Prohlédněte si katalog produktů
Jak lze získat podrobné informace o plastových velkoobjemových obalů (palety)? Jakmile jste uvedli své plastové kontejnery (paletové boxy), klikněte na každý obrázek nebo názvu produktu získat podrobné informace o produktu. Podrobnosti jsou zobrazeny v jiném okně, takže stále udržet seznam produktů v zobrazení ve stejnou dobu. Pokaždé, když klepnete na produkt, podrobnosti okno vyskočí vpředu a zobrazit podrobnosti produktu. Jak lze požádat o cenovou nabídku? Z nabídky zvolte "Plastové hromadné kontejner Range" nebo použít pole Hledat produkt v zápatí. Přidejte požadované produkty do vaší objednávky, zadejte množství každého produktu, který chcete koupit, přidejte podrobnosti kontaktu a využití a pošlete nám požadavek na nabídku. Jak vás mohu kontaktovat s dotazy, které nesouvisí s plastových palet, přepravek nebo středně velké kontejnery? Z nabídky zvolte "Kontaktujte nás", zadejte své údaje a klikněte na "Odeslat". Se zobrazí potvrzovací stránka a zpráva potvrzení e-mailem. Prohlédněte si naši nabídku plastových velkoobjemových obalů»