Informace o továrnách

- Apr 11, 2018-

Dnes, Qingdao CNPlast co., Sro integruje vysoce kvalitní design, výrobu a logistické zdroje a specializuje se na výrobu a uvádění plastových výrobků na trh. Společnost má silný konstrukční tým, výrobní tým a moderní výrobní zařízení (plastová paletová krabice, plastová paleta, skládací velký kontejner atd.).


Pokud jde o produkty, dodržuje zásadu "lépe se vyvíjet" a zbavuje se staromódního, ponurého a takzvaného "trendu" čistě profesionálního. Ve výrobním procesu řídí oddělení řízení výroby výrobu podle standardizovaných postupů. S přísnými požadavky na kvalitu a kontrolními standardy vždy dodržuje zásadu "Kvalita je život, a je to awsome" a dělá vše před, během a po výrobě. Sledování práce z procesu, aby se zajistilo, že většina spotřebitelů může skutečně užít "stupně", které slibujeme. Odvětví osvícení palet vždy dodržuje zásadu "nic ztrácet velikost, postoj a rychlost", aby zákazníci a spotřebitelé měli příjemné zkušenosti s interakcí s námi. .


Společnost Qingdao CNplast Industry má za úkol uspokojit rozvojové potřeby společnosti a trhu a vybudovala tři centra: Design Management Center, nákupní a výrobní centrum řízení, Marketing & Customer Service.

700.jpg