Enterprise kniha asociace činnost schéma

- Oct 19, 2017-

[organizace kniha asociace činnost schéma]


Pod vedením společnosti v říjnu 2017 konat první Reading Festival zemědělství a potravinářství relevantní se tímto vyčiřit takto:


Za prvé, účel činnosti

1, se snaží vytvořit dobrou atmosféru pro čtení, vícekanálový redakce číst více knih, čtení dobré knihy, neustále obohacovat zábavu život zaměstnanců, účinně zlepšit kulturní kvality zaměstnanců a usilovat o vytvoření učení orientované na firemní kultury.

2, interaktivní platformu pro zaměstnance vybudovat "čtení, porozumění, komunikaci, Umožněte zaměstnancům vyjadřovat své názory v různých formách čtení podporu zaměstnanců se učit od sebe navzájem, s cílem posílit komunikaci a výměnu mezi zaměstnanci.

3, "Reading Festival" činnosti jako nosič vyrazili vzrůstem čtení, rozvíjet dobré zvyky, aby se naučil v knihách po celou divizi, plný hlubokých odborných atmosféru, vytvořit dobré firemní kultury.


Dvě. Téma činnosti

Čte se poučit moudrostí, vyživují mysl s moudrostí.


Tři. Podrobná pravidla aktivit

1, čas aktivity: říjen 2017 - prosinec

2, aktivní objekt: všichni zaměstnanci společnosti

3, aktivity Režie: knihovna správce a ředitele knihovny

4 Chcete-li plně využít vnitřních zdrojů organizace a zlepšit amatérský kulturního života zaměstnanců, tato událost vyžaduje účastníky, aby si půjčit knihy v knihovně naší společnosti.


Čtyři, kritéria výběru

1, činnosti zaměřené na podporu, multi účast v podobě měsíční jednotky pro výběr. Kvalitními zaměstnanci bude oceněn v novinách firemní kultury a poslat dárek.

2, kromě základní podmínky například plynule větu, zrušte a zrušte úhlu pohledu, v článku by měl mít také dobré charakterističnost a popularizaci. (ne méně než 800 slov)

3, každé ocenění od každé pobočce odpovědný za výběr.


Pět, obsah a uspořádání činností

1, doporučené čtení. Aby se zvýšila na vhodnost a účinnost čtení, některé knihy řízení, inspirativní knihy a další speciálně určené pro zaměstnance, aby kdykoliv půjčit. Kromě toho zaměstnanci mohou také doporučují jejich oblíbené knihy, Obrázkové knihy a další literatura, sdílejte poznatky čtení.

Esejová soutěž – 2. Zaměřená na čtení moudrost, s moudrostí vyživuje duši "provádět širokou škálu aktivit konkurence esej, v různých formách, Žánr není omezen pouze na, může být o, co může také být polemická, narativní prózy, ale obsah by měl být kladný , zdraví a nahoru, může odrážet personál spirit a zvýraznit jejich osobnost.


Šest. Požadavky na činnost

1, prosím oddělení společnosti dělat dobrou práci v čtení festivalové aktivity propagandu, vyjádřit konkrétní záležitosti zaměstnanců a účastnit se aktivit, aktivity "Reading Festival" byly plné zvuků a barev.

2, společnost převzala třída zaměstnanců by měla hrát příkladnou úlohu, s praktickými kroky vést a mobilizovat zaměstnanci se aktivně účastnit organizace, více kanálů, sada nahoru a dolů celou divizi "love čtení, čtení dobré knihy často číst "podnikové kultury atmosféry.

3, zlepšit pochopení "Reading Festival" aktivit, opravdu to jako "odborný podnik, důležitou práci podnikové kultury" pochopit, inovovat formu a obsah činností, zlepšit efektivitu činností.

company2.jpg