Emerald Huashan

- Nov 27, 2017-

Druhý program: Jednodenní uspořádání turné Emerald Huashan

 

S cílem odrážet ducha podniku, posílit smysl pro solidaritu a spolupráci mezi zaměstnanci a podporovat komunikaci mezi zaměstnanci společnost organizovala pracovníky, aby uskutečnily v srpnu jednodenní turné v Huashanu, což je následující:

 

Za prvé, význam aktivit: bohatý personál volný čas, podporovat komunikaci mezi zaměstnanci, nechat zaměstnanci uvolnit, posílit kolektivní soudržnost a týmový duch.

 

Dva, čas činnosti: 20XX 27. srpna

 

Tři, slogan kampaně: relax, yongpangaofeng!

 

Čtyři, místo konání: Cui Huashan národní lesní park

 

Pět účastníků: v roce 2015 zaměstnanci nové společnosti 76 lidí, podnikové oddělení 3 osoby

 

Šest, uspořádání itineráře:

 

7:00, z modrého lůžka byt jednotný jízda na Cui Huashan scénické oblasti.

 

8:30, přijedete do malebné oblasti Cui Huashan, vstoupíte do horské brány a zahájíte vyhlídkové lety. [společný horolezecký program společnosti 3] program společné horolezecké činnosti společnosti 3.

 

Za třetí, 9:30 - 12:00 projít po osmnáct set, po cestě, Qing Ya UnionPay, Faye Cuihua Geological Museum a další zajímavosti; Pomalu, na vrcholu hory, turné je známé jako "sesuvná podívaná", řekl Čína sesuv půdy geologické dědictví scénické oblasti, zemětřesení, sesuv geologického chápání vědecké poznatky, zkušenosti s námrazy tunelového větru podivné scény, vychutnat letní jarní scenérie, pocit kouzlo přírody.

 

V 12:00 a 13:00 oběd a odpočinek u jezera Tianchi.

 

13:00, 15:30, v Tianchi volné hře, můžete "Tianchi", "vítaná borovice" vlevo mládí vzpomínky a vzácné přátelství. Může vylézt na vrchol Greenwood Taiyi God nebo navštívit chrám, modlím se láskou.

 

6, 15:30 - 17:00 v restauraci resortu.

 

Bohužel, 17:00 18:30 sjednotil v horách před parkovištěm nastavit jízdu zpět do bytu s modrým límečkem. Ukončete šťastnou cestu.

11.14.jpg