Zákazník navštívíte továrnu

- Mar 27, 2018-

Dubenský zákazník navštívil naši továrnu dnes a naše společnost provedla následující přípravu: Příprava před odjezdem


Než jsem se vydal, připravil jsem následující věci.


1, ukázkové knihy. Můžeme našim zákazníkům předem informovat naši továrnu o vlaku. Později jsme zjistili, že přípravné práce zákazníka se také daří velmi dobře. Máme informace o továrně, které jsme vytiskli, a dokonce jsme se zeptali na počet továren a vzorků knih, které jsme prohledali online. Není to samé, neexistují přesné čísla a tak dále.


2, zvedněte karty. Vytiskl jsem jméno zákazníka a název společnosti na papír formátu A4 a potom stál u výjezdu, aby zákazníka zadržel. Myslím, že slovo je stále lepší a zákazník ho může vidět na první pohled. Pokud si myslíte, že jméno zákazníka je příliš dlouhé, můžete si jen vytisknout první jméno. Když jsem toho dne na letišti nastoupil, vedle letiště byl velký bratr. Lidská značka byla opravdu jasná. Byl to mnohem lepší než můj bílý papír. Hej, je to trapné. Dřevěný znak pro lidi je barevný. , psal "Amway" dva jasné znaky, kartáč na ostnaté oči.


3, vizitky, to neřekne víc


4, bílý papír a pero, mám mých devadesát devět, pokud opravdu nechápete, v jakém časovém okamžiku zákazník řekl, můžete psát na papíře, nerozumět, nerozumět ani žádný problém. Samozřejmě, pokud zákazník potřebuje nahrávat nebo zobrazit vám, může být použit.


5, den před odjezdem, pokud máte číslo mobilního telefonu zákazníka nebo něco takového, můžete odeslat zákazníkovi textovou zprávu s uvedením, že počasí, pokud je počasí chladné, řekněme některé nápady, které se mají udržet v teple nebo něco takového, je tam nic špatného.


6, v případě pohybové nemoci, pak přinést nějaké léky pohybové nemoci, můžete dát zákazníkům nějaké bonbóny, čokoláda nebo něco, přidat sílu.

Co se týče této návštěvy našeho klienta, musím s vámi mluvit, protože klient, s nímž jsem přišel do kontaktu, je designér. Jeho účel návštěvy továrny se může lišit od účelů jiných zákazníků. Cílem jeho návštěvy bylo především potvrdit, že továrna měla schopnost vyrábět výrobky, které chtěl. Kvůli vysokým detailům se nezadal příliš mnoho otázek. To není stejné jako u našich předchozích japonských zákazníků. Japonští zákazníci Všechny aspekty požadavků jsou velmi náročné a kladou si své vlastní otázky. Samozřejmě, ne všichni němečtí zákazníci jsou stejní. Náš zákazník je stále velmi zvláštní. Z tohoto důvodu vyžadují zvláštní situace zvláštní pozornost. Dalším bodem je, že pokud nejsou pracovní podmínky příliš dobré, pokud to podmínky dovolují, může být zákazníkovi připravena sada nástrojů.


Během návštěvy můžete zákazníka informovat o situaci společnosti, počtu lidí, strojích a zařízeních, o zásilkách a dalších. Pokud nemáte plnou jistotu, musíte mít technický personál k eskortu, abyste se vyhnuli zákazníkům. Při vzniku problémů může být zpětná vazba dána včas.


Zapomeňte na nejdůležitější bod, musí to být včas, to je velmi důležité.