Firemní basketbalová hra Tisková zpráva

- Dec 28, 2017-

Firemní basketbalová tisková zpráva

 

Obohatit styl a zábavy našich zaměstnanců, plné hrát své týmové ducha a posílit soudržnost a hrdost svých zaměstnanců. 1. ledna a 2. ledna společnost basketbalová hra se konala v krytém basketbalovém dvoře. Různá oddělení reagují pozitivně, jeden po druhém organizují tým, aby se účastnili soutěže; off-site cheerleading tým je více nadšení, povzbuzuje, křičí tak, aby atmosféra basketbalových zápasů i nadále zahřát. Všichni sportovci, rozhodčí, zaměstnanci a diváci na místě vynikající výkon, zaměstnanci aktivně činí logistickou podporu, rozhodčích spravedlivé a nezištné, Huakai všichni hráči skutečně hrát první přátelství, soutěž druhého ducha, zápas ve stylu, mimo herní úrovni.

 

Po dvou dnech ostré soutěže se konečné technické středisko divize Hawks a marketing starého týmu A úspěšně spojilo ve finále ve 14:00 hod. 2. ledna na začátku finálního titulního zápasu, ačkoli všichni přítomní jsou důvěrní Kolegové, ale na hřišti, pro které bojujete, nemusíte chybět žádná šance na výsledek, těšíme se na očekávání povzbuzení a přátelství křičícího povzbuzení po 60 minutách tvrdé bitvy, konečné technické centrum Hawks 86:75 vítězství nad starým týmem Absolutní výhodou bylo vyhrát mistrovskou basketbalovou hru.

 

Vrcholem této soutěže jsou členové týmu plně demonstrovaní Huakaiho pracovní atmosféru soutěže, plný potu ve hře, ukázat se, nekončící týmový duch si zaslouží přítomnost všech svých kolegů, aby se učil. Po dvou dnech basketbalové hry se úspěšně skončila. Basketbalová soutěž nejen obohatila amatérský životní styl, ale také vyvolala nadšení a důvěru většiny zaměstnanců, kteří se zabývají sporty. Aby každý sportovně milující personál znovu vzpluloval vášeň sportu. Ztělesňuje podnikatelský duch, který naše společnost vždy prosazovala, aby kultivovala celkovou kvalitu zaměstnanců a zároveň posílila důslednou realizaci firemní kultury, zlepšovala přátelství mezi zaměstnanci a podporovala duch jednoty a spolupráce. Zápas dosáhl očekávaného výsledku a současně jedinečné kouzlo basketbalu nám také ukázalo mladistvou sílu současného personálu Huakai. V budoucnu bude společnost nadále obohacovat stylový život svých zaměstnanců a vybudovat více a lepší kulturní a sportovní aktivity založené na fyzickém a duševním zdraví svých zaměstnanců tak, aby se obohatila firemní kultura naší společnosti a podporovala rychlá a intenzivním vývojem.

篮球赛.jpg