Kolektivní činnosti zaměstnanců

- Nov 06, 2017-

Kolektivní činnosti zaměstnanců


Pohybující se cíl, to je první kolektivní organizace pro zábavu od našich nových zaměstnanců do společnosti, doufáme, že díky této události, podpořit nové porozumění mezi odděleními, posílit týmový duch lidí, zábavu mohou také kultivovat schopnost všech aspektů , jako je schopnost organizace a schopnost výkonu. Z hlediska kvality podpořte kreativitu. Akce se zpívá jako hlavní linka, rozptýlená řadou soutěžních her a vítězem hry se uskuteční určitá materiální odměna.


Dva, praxe v srpnu Xiaoming jako obhájce, předpověď účinku činnosti, návrh plánu, zaslání souhlasu s GMO; statistika je ochotna se účastnit činnosti seznamu zaměstnanců. V září 15 administrativa schválila přípravné práce na aktivitách.

(1) koupit rekvizity a ceny;

(2) nákupní činnosti k jídlu;

(3) předem telefonní rezervace a-miss velké místnosti;

(4) a kancelář, aby pořádala personál a vozidlo na večeři. V 17:00 dne 16. září byli aktivisté pozváni do restaurace; v 17:30 začali od společnosti a dorazili na místo určení. V 22:00 musí být opatření přijata zpět.


Třetí, obsah hry 1, Yu Průmyslové hry hory rekvizity: Stolní tenis (20), surová Straw (4 kořeny), umývadlo (2, A4 papír lze skládat) pravidla hry: ústa obsahovat straw inhale, tenis z údolí do pánve B, pánve, B umyvadlo 4 metry, posun


V průběhu pohybu se obě ruce nemohou dotýkat míče, jinak se faul nepočítá, měl by být znovu odstraněn. První krok poté, co 10 míč vyhraje (podíl). Počet aktivit: 2 osoby, uspořádané dvě skupiny. 2, slovo "láska" než jejich pravidla hry: volné aktivity účastníků byly rozděleny do dvou skupin antifonální zpěv soutěže, každý zpíval větu, píseň musí mít slovo "láska", do konce dne (slunečnicová semínka). 3, dvojice obuvi: boty devil hra rekvizity (1 párů), dlouhé, kluzký, žijící malé zvíře (tajné), pravidla hry: dva umělci: vyrobené "přirozený projev", oba muži nosit gumu boty, z nichž jeden nosí boty malé zvíře, dva lidé nosí dobré boty kolem dvou kol, aby jeli a nemohli mluvit, aby to ukázali. Zbytek zaměstnanců ve více než dvou osobách chodí, věnujte pozornost čtení a udělejte si volbu: "kdo obuv?" Vyberte správnou odměnu (lízátko). Je-li odměna více než polovina, potrestat interpreta zpívat píseň. (4) Pravidla hry: volné aktivity účastníků byly rozděleny do dvou skupin ve dvou řadách, každá osoba bude za zády, začala postupovat jeden po druhém s hlavou a tělem upne balónek na další, od prvního člověka, první vítězství. (žvýkačka)

 

huodong.jpg