Skládací kontejnery

- Sep 28, 2017-

Skládací kontejnery

Skládací kontejnery z Resource MHR změní předpoklady, které vlastníci firem vytvořili o časech obratu. Jistě, mohou být zvyklí na 10týdenní čekací dobu, která se stala průmyslovým standardem, ale to prostě není u Resource MHR. Všechny skládací kontejnery, které přepravujeme, jsou na skladě a jsou k dispozici k okamžitému nákupu, což znamená, že budou mít zákazník v době několika dnů, ne týdnů nebo měsíců.

Rozbalitelné kontejnery MHR poskytují také mnoho možností přizpůsobení. V Resource MHR nabízíme několik možností pro přizpůsobení skládacích kontejnerů:

  • Poskytování a instalace štítků na štítky

  • Poskytování a instalace značek ID

  • Poskytování a instalace bezpečnostních pásů

Konečně jsou naše skládací nádoby vyrobené ze 100% recyklovaných HD pryskyřic. Jsme extrémně pyšní na environmentální vědomí, které přichází do našich skládacích kontejnerů. Bez použití jakéhokoli způsobu vizuální přitažlivosti je prostředek HD resin Resource MHR ekologicky zodpovědný materiál, na který se po dlouhá léta spoléhá jeho trvanlivost. Architektonicky pevná a ekologicky šetrná, pryskyřice HD dosahuje vynikajících výsledků v celkových nákladech, balení, neporušení a nízké hmotnosti.

12.png