Vždy být vděčný!

- May 10, 2018-

Naděje Základní škola je druh společenské činnosti ve společnosti. Cílem je pomáhat zaostalým provinciím, krajům, městům a jiným místům, kde se školám řídí, nebo mají přístup k chudým studentům nebo dlouhodobě pomáhají zlepšit vzdělávání a výuku. Aby nabídli místo pro svou naději a sny.


Nejenže darovali peníze na opravu školy, ale také studenty sponzorovali kdykoli, aby studenti mohli číst knihy a získat větší šanci s vyšším vzděláním.


Minulá neděle naši společnost organizovala tuto smysluplnou a nezapomenutelnou aktivitu navštěvovanou na Národní škole naděje. Musím skutečně říci, že všichni z této aktivity hodně.


Nejprve všichni naši kolegové schválili dárky těmto dětem. Jsou tak šťastní a spokojeni. Také jsme hráli společně, hráli jsme je, abychom zpívali písně, jsou super roztomilé. Je to tak smutné, když jsme odcházeli. Jsem si celkem jistý, že přijdeme znovu v blízké budoucnosti


Stačí být vděčný, ať už jsme bohatí nebo ne, pamatujte si, že máme to štěstí, když porovnáme s těmi dětmi a lidmi, kteří dokonce nemají možnost jíst na jídlo nebo oblečení.


Ještě nikdy není příliš pozdě, než začnete dělat něco, jen děláte dobrou věc a buďte od této chvíle vděční.

Přidejte se k nám všem !!!


children.png