Opakovaně použitelný skládací plastový kontejner

Opakovaně použitelný skládací plastový kontejner

Opakovaně použitelné skládací plastové přepravky vyrobené Enlightening Pallet jsou dodávány společnosti Ford, Thyssen Krupp atd. S certifikátem ISO SGS. tento sklad autodílů používá skládací paletový koš, který je pečlivě vytvarován z lehkého plastu, rovněž je možné čtyřcestný vstup pomocí vysokozdvižného vozíku a ručního zvedáku. Je vyroben z HPPE, vysoce odolný vůči extrémním podmínkám.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Opakovaně použitelný skládací plastový kontejner


Plastové nádoby na jedno použití dnes hrají významnou roli při manipulaci s materiálem. Při správném použití jsou opakovaně použitelné nádoby bezpečné a spolehlivé, efektivní a méně nákladné než spotřební obalový produkt, který vyměňují.


Plastové kontejnery jsou trvanlivější než vlnité, bezpečnější a ekonomičtější než dřevo nebo ocel a při řádné manipulaci mohou trvat stovky cyklů. Aby bylo možné z největších výhod plynoucích z opakovaně použitelných kontejnerů, musí zpracovatelé matek vědět, jak se bezpečně pohybovat bez poškození kontejneru. nebo jeho obsah. Osvícující desky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly nejnáročnějším požadavkům na manipulaci s materiálem.


Jsou vyrobeny z polyethylenu o vysoké hustotě a jsou silnější než spotřební kontejnery a mohou se skládat nebo sbírat, aby se zmenšil úložný prostor. k nejvíce poškozeným plastovým nádobám na objem dochází, protože manipulační pracovníci s materiálem nemají s pohyblivými plastovými nádobami a paletami takové zkušenosti, jako s vlnitými a dřevěnými výrobky.


Specifikace:

Položka Opakovaně použitelný skládací plastový kontejner
velikost 1 200 x 1 000 x 1 000 mm
materiál HDPE
statické zatížení 4t
dynamické zatížení 1t

徐 发 3徐 发 4

plant


Pokud opakovaně použitelný skládací plastový velkoobjemový kontejner vyhovuje vašim požadavkům, vítejte na velkoobchodě kvalitních produktů vyrobených v Číně za nízkou cenu z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů velkých objemných kontejnerů v Číně, přičemž Indonésii považujeme za hlavní trh. Prosím, buďte zdarma, abyste si mohli užít naše kvalitní výrobky a dobré služby.
Hot Tags: opakovaně použitelný skládací plastový kontejner, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like