Odvětrávaný plastový kontejner

Odvětrávaný plastový kontejner

Tato odvětrávaná plastová paletová krabička prošla potravinářským certifikátem SGS FDA, zpracování a skladování potravin je náročné odvětví,
Chat teď

Podrobnosti o produktu

odvětrávaný plastový kontejner


856


Položka plastová paletová krabice
velikost 1 200 x 1 000 x 760 mm
hmotnost 32 kg
statické zatížení 4t
dynamické zatížení 1t
Tato odvětrávaná plastová paletová krabička procházející potravinářským certifikátem SGS FDA, zpracování a skladování potravin je náročným průmyslovým odvětvím. Řešení pro vysoké zatížení splňují přísné hygienické standardy, protože každá krabice vytváří přesčasy jako produkty pro více věcí. od zpracování po skladování a přepravu chladu.

QQ图片20170926173248

1) Vyrobeno z HDPE, kyselinovzdorné, alkalické, antikorozní, prachotěsné a vysoké intenzity


2) Se 4 způsoby pro vysokozdvižný vozík a 4 způsoby pro ruční zvedák


3) Být široce používán v oblasti varlat a tisku, strojírenství, autodílů, chemického průmyslu, potravin, farmaceutického lékařství, skladu. Supermarkety, plantáže a akvakultura atd.

fruit & vegetable usage_副本

Obrázek loga zákazníka Star

QQ图片20190625151229

Pokud odvětrávaný plastový velkoobjemový kontejner vyhovuje vašim požadavkům, vítejte na velkoobchodě kvalitních produktů vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů plastových paletových krabic v Číně, přičemž Indonésii považujeme za hlavní trh. Prosím, buďte zdarma a užijte si naše kvalitní produkty a dobré služby.
Hot Tags: odvětrávané plastové velkoobjemové kontejnery, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like