Stohovatelná plastová paletová krabice

Stohovatelná plastová paletová krabice

Stohovatelná plastová paletová krabice - odvzdušněná strana jsou schváleny USDA pro použití v zemědělství, farmaceutice, průmyslu a potravinářství.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Stohovatelná plastová paletová krabice


image.png

Položka Stohovatelná plastová paletová krabice
velikost 1200 * 1000 * 760 mm
hmotnost 34 kg
materiál HDPE
statické zatížení 4T
dynamické zatížení 1T


Stohovatelná plastová paletová krabice - odvzdušněná strana jsou schváleny USDA pro použití v zemědělství, farmaceutice, průmyslu a potravinářství. Stohovatelná plastová paletová krabice jsou vysoce kvalitní kontejnery z pěnového polyetylénu s vysokou hustotou, schválené USDA, které odolávají rezavění, chemikáliím, hnilobě a deformaci. Stohovatelná plastová paletová krabice odolává teplotám od 0 ° -140 ° F. 4cestný vstup vidlice. Stohuje se snadno. K dispozici s pevnými nebo odvzdušněnými stranami. Vyberte si ze 3 barev: šedá, modrá, slonovina nebo bílá. Modely Caster mají 6 "deskové kolečka a zásobník s vyztuženou dolly.


Pokud se stohovatelná plastová paletová krabice postará o vaši potřebu, vítáme velkoobchodní prodej kvalitních výrobků vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů plastových paletových boxů v Číně, přičemž Indonésie je hlavním trhem. Můžete si užívat našich kvalitních produktů a dobrých služeb.
Hot Tags: stohovatelná plastová paletová krabice, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like