Pevný plastový paletový kontejner

Pevný plastový paletový kontejner

Pevná velká plastová nádoba na palety Pevná paleta paletových palet je velkokapacitní kontejnery pro přepravu volně ložených kontejnerů s paletovými podložkami. Paletové krabice jsou rozmělněné a mají buď nohy, kolečka nebo lyže. Pevná plastová paletová krabice se třemi integrálními lištami byla navržena tak, aby dosáhla až 1000kg ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Pevná velká plastová nádoba na palety


800_副本.jpg

Položka kontejner na pevný sypký materiál
velikost 1200x1000x760mm
materiál HDPE
statické zatížení 4t
dynamické zatížení 1t


Pevná bedna s paletovou přepážkou je velkokapacitní kontejnery pro přepravu volně ložených kontejnerů s paletovými podložkami. Paletové krabice jsou rozmělněné a mají buď nohy, kolečka nebo lyže.


Pevná plastová paletová skříňka se třemi integrovanými lištami byla navržena tak, aby dokázala udržet až 1000 kg olověných baterií a odolala těžkým podmínkám průmyslu šrotu.


Pevná plastová paletová krabice se používá v nejrůznějších aplikacích, včetně zemědělství, průmyslu, zpracování potravin, manipulace s materiálem a přepravy. tento plastový paletový koš je určen k tomu, aby svým zákazníkům poskytoval moderní technologická řešení přizpůsobená jejich specifickým potřebám.


Tento paletový kontejner pro zemědělství patří k nejlepším na trhu.

Máme jeden kus vstřikovaných tvarovaných velkých nádob, které poskytují ochranu pro ovoce a zeleninu.

Nabízíme plastové paletové palety pro akvakulturu - s zdvihacími zařízeními a rychlým chlazením.

e2fa7b2f-5012-498e-bdde-e0d47fe2a48e_副本.jpg


Pokud je pevná velká plastová nádoba na palety vyhovuje vašim požadavkům, vítáme velkoobchodní prodej kvalitních výrobků vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů plastových paletových boxů v Číně, přičemž Indonésie je hlavním trhem. Můžete si užívat našich kvalitních produktů a dobrých služeb.
Hot Tags: pevné velké plastové palet kontejner, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like