Mořské plody používají pevné paletové krabice

Mořské plody používají pevné paletové krabice

Plastové paletové boxy jsou extra velké, těžké kontejnery s paletovou patkou
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Plastové paletové boxy jsou extra velké, těžké kontejnery s paletovými patkami. Paletové boxy umožňují snadný přístup pomocí konvenčních vysokozdvižných vozíků nebo paletových vozíků, přicházejí s nohama, kolečky nebo smykem

Položka
pevná plastová paletová krabice
velikost1200 x 1000 x 760 mm
materiálhdpe
hmotnost34 kg
statické zatížení4t
dynamické zatížení1t

plastic pallet box

Plastové paletové boxy jsou také navrženy se vzduchovými otvory, které zajišťují dostatečné větrání při skladování zboží podléhajícího rychlé zkáze, jako jsou ryby, ovoce a zelenina.

plastic pallet bin

Logistika obrat krabice s různými kontejnery a zařízení, které se používají pro všechny druhy skladu, výrobních závodů a dalších příležitostech, v logistickém managementu je podnik stále více pozornosti dnes, obrat box pomáhají dokončit generalizace logistických kontejnerů, integrace management, je výroby a oběhu podniků moderního logistického managementu.

cold room  storage pics

Široce používán ve strojích, automobilech, domácích spotřebičích, lehkém průmyslu, elektronickém průmyslu, kyselinovzdorných a alkalických, olejuvzdorných, netoxických bez chuti, lze použít k servírování potravin, čistit pohodlně, obracet díly a úhledně naskládat, usnadňovat správu. rozumný design, vynikající kvalita, vhodný pro továrnu v logistice, distribuci, skladování, zpracování distribuce atd.

initpintu_副本

Pokud mořské jídlo používá tuhé paletové krabice vyhovující vašim požadavkům, vítejte na velkoobchodě kvalitních produktů vyrobených v Číně za levnou cenu z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů plastových paletových krabic v Číně, přičemž Indonésii považujeme za hlavní trh. Prosím, buďte zdarma, abyste si mohli užít naše kvalitní výrobky a dobré služby.
Hot Tags: mořské jídlo použití pevné paletové krabice, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like