Plastová hnízdní bedna na obraty

Plastová hnízdní bedna na obraty

Plastový box, také známý jako logistický box, je široce používán v rybářství, skladování v chlazeném skladu atd., Odolnost proti kyselinám a zásadám, odolnost vůči olejům, avirulentní insipidita, lze použít k podávání jídla atd., Pohodlné čištění, pohodlné obraty, úhledně skládaný, usnadňuje správu.Je to rozumný design, vynikající kvalita, vhodný pro továrnu v logistice, distribuci, skladování atd. Logistika obratového boxu s různými logistickými kontejnery a staničními zařízeními, používaná pro všechny druhy skladů, výrobních závodů a pro jiné příležitosti .
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Plastová bedna na hnízdo z obratu na zeleninu a ovocePlastový box, také známý jako logistický box, je široce používán v rybářství, skladování v chlazeném skladu atd., Odolnost proti kyselinám a zásadám, odolnost vůči olejům, avirulentní insipidita, lze použít k podávání jídla atd., Pohodlné čištění, pohodlné obraty, úhledně skládaný, usnadňuje správu.Je to rozumný design, vynikající kvalita, vhodný pro továrnu v logistice, distribuci, skladování atd. Logistika obratu krabice s různými logistickými kontejnery a staniční zařízení, používané pro všechny druhy skladu, výroby a dalších příležitostech .

Plastová bedna na hnízdo z obratu na zeleninu a ovoce

Rychlé informace

Místo původu: Shandong, Čína

Název značky: Předmluva

Číslo modelu: Plastová krabička na obrat

Materiál: plast

Styl: Solid Box

Skládací: Ne

Vnitřní velikost: 525 * 398 * 160 mm / 525 * 398 * 310 mm

Vnější velikost: 623 * 426 * 165 mm / 623 * 426 * 315 mm

Barva: Přizpůsobeno

Použití: Používá se v rybářství, chlazeném skladu atd.

Logo: Logo zákazníka

Funkce: Stohovatelné

OEM / ODM: Accetable

Typ: Vnořený kontejner

Plastová bedna na hnízdo z obratu na zeleninu a ovocePlastová bedna na hnízdo z obratu na zeleninu a ovoce
Aplikace produktu

Logistika obratu boxu s různými logistických kontejnerů a zařízení stanice, používané pro všechny druhy skladů, výrobních závodů a dalších příležitostech, v dnešním logistickém managementu podniku věnovat stále více pozornosti, obrat box pomáhají dokončit generalizace logistických kontejnerů, integrace management , je moderní řízení logistiky nezbytné pro výrobní a oběhové podniky.

Plastová bedna na hnízdo z obratu na zeleninu a ovoce

Plastová bedna na hnízdo z obratu na zeleninu a ovoce

Společnost Preface Plast Co., Ltd. byla založena v roce 2002 jako nezávislý konzultant a vyvíjí se společně s požadavky trhu s plastovými paletami, přepravkami z plastu a odpadním košem po celém světě. Dnes jsme jedním z předních specialistů na skladování a manipulaci v Číně, nabízejícím širokou škálu vysoce kvalitních produktů a odborné poradenství největším a nejmenším společnostem ve všech průmyslových odvětvích.


Hot Tags: plastové hnízdní bedny s obratem, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit