Plastový skládací kontejner

Plastový skládací kontejner

Hromadná přepravní nádoba s odvětrávaným povrchem a vyrobená z potravinářského materiálu Prachotěsná, antibakteriální a proti hmyzu, každá jednotka má kapacitu 720 l
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Plastový skládací přepravní kontejner


B ulk přepravní kontejnery jsou určeny pro výrobní / zemědělské a distribuční aplikace. Jedná se o velkou skládací plastovou krabici pro uložení sypkých materiálů nebo vyrobených dílů. Krabice se zhroutí do kompaktní a stohovatelné jednotky. Po smontování mohou být kontejnery naskládány na sebe až do výšky 8 v závislosti na nákladu, přičemž chrání produkt uvnitř kontejneru.


Jmenovité hodnoty kontejnerů se pohybují od 1200 do 2000 liber nebo více a mohou být naskládány na 6 vysokých (podmínky statického zatížení) při zachování této hmotnosti. Tyto kontejnery jsou vyrobeny tak, aby fungovaly ve výrobním prostředí a mají životnost až 10 let. B ulk přepravní kontejnery lze snadno opravit.Když jsou zásobníky uskladněny, stohují se do tří vysoce standardních přívěsů.


Obvykle se používají pro skladování nebo přepravu ovoce, zeleniny atd. A v systému distribuce v uzavřené smyčce. Mezi další funkce patří: odvětrávané boční stěny, čtyřcestná základna vysokozdvižného vozíku a boční zaváděcí brána.

1162 * 1162 * 70mm Hromadný přepravní kontejner

Vnější rozměr (mm)

Vnitřní rozměr (mm)

L

W

H

L

W

H

Vnitřní výška (mm)

1162

1162

790

720

910

600

580

QQ图片20170209150038

QQ图片20170209150041

Tovární obrázek

]{E3$7M@~M}0{WF2TN[R%H2

Pokud plastový skládací velkoobjemový kontejner vyhovuje vašim požadavkům, vítejte na velkoobchodě kvalitních produktů vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů plastových paletových krabic v Číně, přičemž Indonésii považujeme za hlavní trh. Prosím, buďte zdarma, abyste si mohli užít naše kvalitní výrobky a dobré služby.
Hot Tags: plastový skládací velkoobjemový kontejner, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit