Plastová nádoba na ovoce a zeleninu

Plastová nádoba na ovoce a zeleninu

Plastová nádoba na ovoce a zeleninu určená k pohybu ovoce a zeleniny a vysokému výkonu v maloobchodě. Zraněné rohy a hladší vnitřní povrchy vedou k menším otlakům a poškození vašeho produktu. Vícenásobné otvory ve stranách a podstavci zajišťují vynikající průtok vzduchu, takže produkty rychle ochlazují, čímž dodávají vaší výrobě cenné trvanlivost.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Plastová nádoba na ovoce a zeleninu

image.pngimage.png

Položka Plastová nádoba na ovoce a zeleninu
velikost 1200 * 1000 * 760 mm
hmotnost 34 kg
materiál HDPE
statické zatížení 4t
dynamické zatížení 1t

Plastová nádoba na ovoce a zeleninu. Zaoblené rohy a hladší vnitřní povrchy vedou k menším otlakům a poškození vašeho produktu. Vícenásobné otvory ve stranách a podstavci zajišťují vynikající průtok vzduchu, takže produkty rychle ochlazují, čímž dodávají vaší výrobě cenné trvanlivost.


image.png


Jedinečný design se zaobleným vstupem má větší vstupní výšku vysokozdvižného vozíku než dřevěné koše a hladký nesavý povrch není ovlivněn operacemi namáčení.


Pokud plastové koše pro ovoce a zeleninu vyhovuje vašim požadavkům, vítáme velkoobchodní kvalitní výrobky vyrobené v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů plastových paletových boxů v Číně, přičemž Indonésie je hlavním trhem. Můžete si užívat našich kvalitních produktů a dobrých služeb.
Hot Tags: plastový koš na ovoce a zeleninu, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like