Velké plastové paletové krabice

Plastové paletové boxy jsou velkokapacitní kontejnery pro přepravu velkých objemů s paletovými patekmi. Paletové boxy jsou rozmělněné a jsou opatřeny buď nohami, kolečky nebo lyžinami (lyžiny / lyžiny umožňují skladování na paletových regálech). Všechny paletové boxy umožňují snadný přístup vysokozdvižným vozíkem nebo paletovými vozíky a většina modelů může být skládaná až do 5 krabic vysokých (s výjimkou paletových kazet s kolečky).
Chat teď

Podrobnosti o produktu


800_副本.jpg

Položka Průmyslový paletový box z velkých plastů
Vnější velikost 1200 * 1000 * 760 mm
Interní velikost 1110 * 910 * 600 mm
Hmotnost / objem 37kg / 606L
Materiál HDPE
Statické zatížení 4000KG
Dynamické zatížení 1000KG
víko, skluzavky, vývod vody jsou k dispozici


Plastové paletové boxy jsou velkokapacitní kontejnery pro přepravu velkých objemů s paletovými patekmi. Paletové boxy jsou viditelné a lze je dodat buď s nohama, víkem nebo skluzavkami (lyžiny / úchyty umožňují skladování na paletových regálech). Všechny paletové boxy umožňují snadný přístup vysokozdvižným vozíkem nebo paletovými vozíky a většina modelů může být uložena až na 5 krabic.

fruit & vegetable usage_副本.jpg


               
Plastové palety jsou silné, hygienické, voděodolné a šetrné k životnímu prostředí. Většina plastových palet je kompatibilní s regály a lze je manipulovat s vysokozdvižnými vozíky, paletovými vozíky a dopravními systémy. Protiskluzné povrchy a plně hygienické plastové palety potravin (vhodné pro potravinářské firmy, farmaceutický průmysl a další sterilní oblasti) jsou k dispozici.

Pokud velká plastová paletová krabice vyhovuje vašim požadavkům, vítáme velkoobchodní prodej kvalitních výrobků vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů plastových paletových boxů v Číně, přičemž Indonésie je hlavním trhem. Můžete si užívat našich kvalitních produktů a dobrých služeb.
Hot Tags: velká plastová paletová krabice, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit