Pevný plastový zásobník na palety

Pevný plastový zásobník na palety

Plastové paletové boxy jsou pevné stěnové obaly doporučené pro skladování
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Plastové paletové boxy jsou obaly z pevných stěn doporučené pro skladování, výrobu a přepravu těžkých produktů, objemné nebo obtížně ovladatelné. Zdvojené stěny a vyztužení zaručují jejich odolnost vůči intenzivnímu provozu / manipulaci se zbožím.

solid plastic pallet bin

položka
těžká pevná paletová krabice
velikost1200 x 1000 x 760 mm
materiálhdpe
hmotnost
34 kg
statické zatížení4t
dynamické zatížení1t

rigid plastic pallet box

Pevné paletové boxy s děrovanými stěnami se používají hlavně v zemědělství, stěny umožňují větrání vzduchu a zabraňují poškození skladovaného zboží. Také velmi dobře odolávají chladicím oblastem.

cold room use pallet box

Hlavními výhodami pevných plastových stohovatelných paletových boxů je snížení celkových nákladů s přepravou na produkt, které mají sníženou vlastní hmotnost ve srovnání s manipulovaným nákladem, vynikající odolnost a hygienu ve srovnání s kovovým kontejnerem.

pallet bin


Pokud těžká pevná plastová paletová nádoba vyhovuje vašim požadavkům, vítejte na velkoobchodě kvalitních produktů vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů plastových paletových krabic v Číně, přičemž Indonésii považujeme za hlavní trh. Prosím, buďte zdarma, abyste si mohli užít naše kvalitní výrobky a dobré služby.
Hot Tags: těžká pevná paleta z plastu, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like