Plastový paletový koš Heavy Duty

Plastový paletový koš Heavy Duty

Vzhledem ke zlepšení, která byla učiněna, pokud jde o konstrukci a pevnost plastových paletových boxů, jsou nakupovány vyšší rychlostí než předvečer
Chat teď

Podrobnosti o produktu

těžký plastový paletový koš

800_副本

  • velikost 1200x1000x760mm

  • materiál HDPE, hmotnost 34 kg

  • statické zatížení 4t, dynamické zatížení 1t


Díky vylepšením, která byla učiněna, pokud jde o konstrukci a pevnost plastových paletových boxů, se nakupují ve větší míře než kdy jindy. Lisování probíhá pod velkým tlakem a bylo zpracováno, že vydrží desetkrát déle než jejich dřevěné protějšky.

cold room  storage pics

Uznává se, že krabice tohoto typu bude mít za následek vyšší kupní cenu, ale v průběhu času a pokračujícího používání bude považováno za dobrou investici do budoucna. K dispozici je široký sortiment a velikosti se liší, stejně jako použití víka. Někteří je mají, zatímco jiní zůstávají otevřeni, což znamená, že je snazší dát věci dovnitř nebo je vyndat.

initpintu_副本

Je-li těžká plastová paleta bin uspokojí váš požadavek, vítejte na velkoobchodní kvalitu výrobků vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců plastových palet Box a dodavatelů v Číně, přičemž Indonésie jako hlavní trh. Prosíme Vás, abyste si mohli užívat našich kvalitních produktů a služeb.
Hot Tags: těžká plastová paleta bin, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like