Plastové kontejnery pro těžký provoz

Plastové kontejnery pro těžký provoz

Paletová krabice HDPE, která poskytuje velkou pevnost a odolnost proti poškození nárazem a vynikající výkon pro extrémní teplotu. -40 ° C až + 70 ° C. Jedná se o stabilní, skládací standardní kontejner s extra výškou a ergonomicky tvarovanými skládacími dveřmi. Na dlouhé straně (1200 mm) lze snadno manipulovat se zbožím v kontejneru a v prázdném stavu také pojmout vnitřní znečištění.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Plastové kontejnery pro těžký provoz


Nová generace vysokotlakého vstřikovaného skládaného kontejneru pro hromadné skladování nabízí udržitelné a recyklovatelné. Maximální využití krychle a úspory při přepravě. Největší poměr síly k hmotnosti v průmyslu.


Plastový závěs kontejneru umožňuje snadnou montáž a demontáž kontejneru. Integrovaný „T-slot“ zachycuje další vertikální síly přítomné v určité aplikaci, absorbuje nárazy a vyrovnává stěny. Dvoudílná komprimovaná teplem svařovaná konstrukce základny vytváří nejpevnější základnu s použitím nejmenšího množství suroviny. dno nádoby poskytuje vnitřní pevnost a podporu.


2 zavěšené sklopné dveře sklopené proti kontejneru pro snadný přístup k obsahu. Plastový přepravní kontejner lze snadno složit pomocí plastových ergonomických západek. Vysoký návratový poměr plastových kontejnerů pro snížené náklady na tento nově navržený skládací přepravní kontejner. Tyto plastové přepravní kontejnery obsahují oblast označování po stranách. Umožňuje čtyřcestný přístup pro vysokozdvižný vozík.


Vnější rozměr (mm)

1200 x 1 000 * 975 mm

Vnitřní rozměr (mm)

1110 * 910 * 790 mm

Objem

800 l

Hmotnost

66 kg

Materiál

HDPE

Dynamické zatížení

1 000 kg

Statické zatížení

4000 kg

POČET / Kontejner

20'GP: 56 40'HQ: 150

QQ 图片 20170703115224_ 副本


rostlina (2)


Hot Tags: plastové kontejnery pro těžký náklad, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like