Použití zeleniny Plastové palety Contianer

Použití zeleniny Plastové palety Contianer

Navržený pro pohyb ovoce a zeleniny a vysoký výkon v maloobchodě je odvzdušněná plastová paleta Bin zřejmým způsobem plastových košů
Chat teď

Podrobnosti o produktu


Použití zeleniny Plastové palety Contianer

QQ图片20180330093428.jpg

Vnější rozměry

1200 mm (h) x 1000 mm (d) x 760 mm (h)

Vnitřní rozměry

1110 mm (š) x 910 mm (d) x 600 mm (h)

Možnosti na straně

Možnost pevné nebo větrané jednotky

Jednotková hmotnost

36 kg

Stohovatelnost

Ano

Dynamická zatížitelnost

1T

Statická nosnost

4T

Kapacita L

600L

Skluzavky

3


Plastová paletová krabička pro skladování potravin Zaoblené rohy a hladší vnitřní plochy vedou k menšímu počtu podlitin a poškození vašeho produktu. Vícenásobné otvory ve stranách a podstavci zajišťují vynikající průtok vzduchu, takže produkty rychle ochlazují, čímž dodávají vaší výrobě cenné trvanlivost. Jedinečný design se zaobleným vstupem má větší vstupní výšku vysokozdvižného vozíku než dřevěné koše a hladký nesavý povrch není ovlivněn operacemi namáčení.

7000.jpg

Konstrukce paletového kontejneru se zeleninkou je kompatibilní s většinou manipulačních zařízení. Jedinečné tvarované držáky štítků pro karty a štítky. Malé, vnější podložky snižují škrábance. Jednoduché a přehledné vlastnictví s identifikačním označením razítkem za horku. Pro snadné zvedání a manipulaci s košemi jsou vestavěny pohodlné držadla.

fruit & vegetable usage.jpg

 

Pokud používáte plastové palety Contilier na paletku, splníte vaše požadavky, vítáme velkoobchodní prodej kvalitních výrobků vyrobených v Číně za nízkou cenu z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců plastových palet a dodavatelů v Číně, přičemž Indonésie jako hlavní trh. Můžete si užívat našich kvalitních produktů a dobrých služeb.
Hot Tags: Použití zeleniny Plastové palety Contianer, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like