Plastové velké ventilované palety

Plastové velké ventilované palety

Nádoby na volně ložené látky byly navrženy tak, aby pojímaly sběr a skladování čerstvého ovoce a čerstvé zeleniny. Kontejner si udržuje svůj obsah a jeho tvar udržuje ovoce chráněné, takže téměř nedochází ke ztrátě kvality. Možnosti stohování kontejnerů umožňují větší objem a hladké perforované panely zajišťují potřebnou ventilaci.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Plastové velké odvětrávané paletové nádoby


Skladovací kontejnery vyrobené z nárazuvzdorného polypropylenu eliminují náklady na výměnu vlnitých krabic a dřevěných palet. Plastové velké odvětrávané paletové nádoby jsou ideální pro skladování potravin nebo léčiv, jakož i malých dílů a sypkých předmětů.


Vysokotlaké vstřikované jednotky jsou odolné proti trhlinám a dobře fungují v širokém rozmezí teplot. Čtyřcestný přístup vidlice. Zahrnuje dva držáky štítků. Materiály byly schváleny pro splnění standardů FDA.


Zásobníky na palety maximalizují využití krychle a úspory při přepravě. Největší poměr síly k hmotnosti v průmyslu. A mohou být stohovány bez regálů pro větší stabilitu a bezpečnost.

Materiál: 100% HDPE

Stohovatelné a opakovaně použitelné.

K dispozici je víko, kolo a odtok vody.

Dynamické zatížení 1 000 kg, statické zatížení 4 000 kg při jednorázovém použití.

Rozměrově stabilní při teplotách od -40 ° C do +70 ° C.

Zadání vysokozdvižného vozíku: 4 způsoby. Vhodné pro mechanický vysokozdvižný vozík a ruční hydraulické vozidlo.

Široce se používá pro ovoce a zeleninu a jiné zemědělské produkty.

QQ图片20180319154613

QQ图片20181122143209

QQ图片20191014102702

Pokud plastové velké odvětrávané paletové koše vyhoví vašemu požadavku, vítejte na velkoobchodě kvalitních produktů vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů velkých objemných kontejnerů v Číně, přičemž Indonésii považujeme za hlavní trh. Prosím, buďte zdarma a užijte si naše kvalitní produkty a dobré služby.
Hot Tags: plastové velké odvětrávané paletové koše, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit