Plastové skládací skladovací kontejnery Přepravní kontejner velikosti a ceny

Plastové skládací skladovací kontejnery Přepravní kontejner velikosti a ceny

1.size: 1200x1000x1000mm 2. váha 55kg 3. hlasitost: 887L 4.najízdná 4stupňová vpředu 5.násobná výška: 360mm 6.lid k dispozici
Chat teď

Podrobnosti o produktu

plastové skládací skladovací kontejnery přepravní kontejner velikosti a ceny

1. Popis produktu  

D 尺寸 .pngD 参数 .png

D 参数 1.png

Specifikace:
* Materiál: HDPE
* Funkce: Logistická, skladovací krabice pro průmyslové použití
* Vnější rozměry: 1200x1000mm, výška 1000 mm
* Barva: lze přizpůsobit
* Styl: sklopitelný s víkem
* Logo: Může být vytištěn pomocí Silkcreen, nebo přenos tepla na krabici.
* Vhodné pro použití paletového vozíku
* Snadné skladování a skladování při nepoužívání

 

Osvobozující skládací kontejnery pro volně ložené látky jsou " prémiovými produkty, které podporují environmentální udržitelnost." Tyto kontejnery pro volně ložené látky nabízejí vynikající kvalitu a hodnotu a jsou také na skladě a jsou k dispozici pro okamžitou dodávku. vyrobené tak, aby poskytovaly roky servisu za nejtěžších podmínek.Tyto kontejnery o výšce 1000x1000 mm a výšce 1000 mm jsou stohovatelné, snadno se montují a srazí, jsou 100% recyklovatelné a ušetří se na skladovacích a přepravních nákladech, mají paletový zdvihák a 4cestný vysokozdvižný vozík přístupné pro bezpečnou a efektivní manipulaci.Typy na 1000 mm stranách umožňují snadný přístup k obsahu kontejneru.Tyto skládací kontejnery jsou ideální pro skladování a manipulaci s různými součástmi, průmyslovými materiály a komerčními potřebami. volitelná víko, volitelná pevná spodní podložka.

2.Zobrazení výrobku

D 箱 详细 图片 .png

3. Balení a doprava

balíček a doprava.png

4. Kontrola kvality a certifikát

Kontrola kvality.pngcertificate.png

 

5. Informace o společnosti:

QingDao Cnplast Co ,. Ltd založená v roce 2000 s více než 15 let zkušeností ve výrobě plastových palet, plastové paletové krabice, skládací paletové krabice, prošel ISO, SGS, FDA test apod., Pokrývá 75000 sqaure metrů s více než 300 employeed a 40 setů vstřikovací stroj suppplying palety společnosti Coca Cola, automobil Ford a další. V současné době společnost pokrývá marketingovou síť doma i v zahraničí, jako je Austrálie, Jižní Amerika, jihovýchodní Asie, Afrika a Evropa a USA. E xcellentní a efektivní služba pro získání podpory a důvěryhodnosti většiny zákazníků.

company.png


Pokud plastové skládací zásobníky přepravní kontejner velikosti a ceny vyhovuje vašim požadavkům, vítáme velkoobchodní kvalitní výrobky vyrobené v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních velkoobjemových kontejnerů výrobců a dodavatelů v Číně, přičemž Indonésie jako hlavní trh. Můžete si užívat našich kvalitních produktů a dobrých služeb.
Hot Tags: plastové skládací skladovací koše přepravní kontejner velikost a cena, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like