Plastové zásobníky s víčky

Plastové zásobníky s víčky

Plastové volně ložené kontejnery jsou vyrobeny z polyethylenového plastu o vysoké hustotě pro dlouhou životnost. Kola jsou k dispozici pro snadné skladování a přenositelnost. Hromadné kontejnery nabízejí čtyřcestný vstup na vidlice pro větší kontrolu při manipulaci. Plastové volně ložené kontejnery lze stohovat bez regálů pro větší stabilitu a bezpečnost.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Plastové volně ložené nádoby s víky


Plastové přepravky se neskládají. Místo toho jsou navrženy se zaoblenými ráfky a rohy, což znamená, že se snadno udržují v čistotě. Zajišťují maximální nosnost a poskytují ochranu zboží. Volitelné položky zahrnují víčka a vypouštěcí zátky. Plastové kontejnery na sypký materiál jsou všechny vhodné pro automatizaci, které pomáhají vysokorychlostnímu prostředí mnoha současných výrobních systémů.


Skladovací kontejnery vyrobené z nárazuvzdorného kopolymerního polypropylenu eliminují náklady na výměnu vlnitých krabic a dřevěných palet. Plastové kontejnery na sypký materiál jsou ideální pro skladování potravin nebo léčiv, jakož i malých dílů a volně ložených předmětů. Vysokotlaké vstřikované jednotky jsou odolné vůči trhlinám a UV stabilizovaným a dobře fungují v širokém rozsahu teplot. Čtyřcestný přístup vidlice. Zahrnuje dva držáky štítků. Materiály byly schváleny pro splnění standardů FDA.


Specifikace

Položka

1210F

Vnější rozměr (L * W * H)

1200 x 1 000 * 760 mm

Vnitřní rozměr (L * W * H)

1110 * 910 * 600 mm

Vstup do vysokozdvižného vozíku

4

Statické zatížení

4T

Dynamické zatížení

1T


Obrázky produktů

801_ 副本


800_ 副本

Osvědčení

} MZ]% 13V9 (JWLQKLKZ227IV


Jsou ideální volbou pro přepravu, skladování a distribuci velkých předmětů. Plastové kontejnery na sypké hmoty pro optimální skladování a sbalení naplocho během několika sekund, čímž se dramaticky zvýší množství na jedno nákladní vozidlo při zpětných zásilkách a sníží se celková skladovací stopa. Tyto skládací zásobníky, navržené pro maximální trvanlivost, poskytují vynikající ochranu produktu, jsou lehké a mají velkou nosnost.

Hot Tags: plastové velkoobjemové kontejnery s víky, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit