Těžký odvětiný skládací paletový koš

Těžký odvětiný skládací paletový koš

1.Velikost: 1200x1000x810mm2.Hmotnost: 43 kg3.Nosnost: statické zatížení 4t, dynamické zatížení 1t4.Load qty: 83 ks / 20GP, 210 ks / 40HQ
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Těžké skládací plastové paletové koše

plastic pallet container


Skládací plastový sypký kontejner Funkce:


Skládací velká plastová nádoba s víkem složit 4 kroky:

skládací dlouhá strana se žlutým barevným zámkem

dále je opačné nebo vedle zavřete nebo otevřete složenou přihrádku.

plastic pallet bin


Velikost1200x1000x810mm
Hmotnost43 kg
MateriálHdpe
Statické zatížení/dynamické zatížení4T/1T
Položka4soudní vstup pro vysokozdvižný vozík & paletový jack

Výhody pro skládací paletové přihrádky:

Nižší náklady na dopravu


Skládací paletové koše jsou skvělé pro zajištění velkých úspor. Vzhledem k tomu, že nabízejí lehké, ale ochranné obalové řešení pro výrobky, výrazně snižují náklady na dopravu. Další výhodou je, když musí být odeslány zpět do skladu. Díky své skládací konstrukci zabírají méně místa na přepravě. Skládací paletový koš tato funkce může také pomoci snížit celkové náklady na vrácení.

collapsible pallet bin

Další úložný prostor, když se nepoužívá


Na rozdíl od mnoha jiných průmyslových skladovacích kontejnerů na trhu, skládací paletové krabice jsou právě to - skládací. To znamená, že když se nepoužívají, mohou být snadno zkřížené a uložené, aniž by zabívaly příliš mnoho místa. To může pomoci při skladování a balení, nebo v nákladech na dopravu, pokud mají být odeslány zpět do původního skladu.


Opakovaně


Skládací paletový kontejner také poskytuje vysoké výhody a úsporu peněz díky své dlouhé životnosti a opakovaně použitelnému designu. Na rozdíl od vlnitých nebo dřevěných kontejnerů, které mohou v průběhu času zahynout, skládací paletové koše poskytují odolnější design, který lze v průběhu let znovu a znovu použít pro mnoho výrobků.

folding pallet binHot Tags: heavy duty odvětit skládací paletový koš, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like