Těžký plastový pevný kontejner

Těžký plastový pevný kontejner

Lisované ve stabilizovaném těžkém polyethylenu Velkoobjemový odolný skladovací kontejner, který může pracovat v širokém rozsahu teplot Zesílená třínohá základna pro čtyřcestný vstup a regálové sklady palet
Chat teď

Podrobnosti o produktu

těžká plastová pevná nádoba


1200 * 1000 plastových paletových pevných nádobjsou vyrobeny z robustního plastového materiálu odolného proti poškrábání. Hladké vnitřní a vnější stěny zajišťují snadné čištění. Standardizované rozměry (ISO 1 200 x 1 000 mm) zajišťují hladký provoz při skladovacích a přepravních procesech.


Funkce


K dispozici s 2/3 běžci nebo 4/6/9/Feet

Držáky karet (lisované na externím koši)

Personalizované horké razítkování (volitelné)

Zásobníky CTR stohovatelné s víkem nebo bez něj

Snižte poškození výrobku pomocí celoplastových konstrukcí

Vylepšené funkce opravitelnosti poskytují snadnou opravu na místěSpecifikace


Materiál: 100% HDPE

Hmotnost :37 kg

Stohovatelné a opakovaně použitelné.

Víko je k dispozici.

Dynamické zatížení 1000kg, statické zatížení 4000kg na jedno použití.

Rozměrově stabilní při teplotách od -40 °C do +70 °C.

Vstup vysokozdvižného vozíku:4 ways.a vhodné pro mechanické vysokozdvižné a ruční hydraulické vozidlo.800_副本cold room  storage pics

760 Solid Paletbin s víkem je pečlivě crafted z lehkého plastu, takže je skvělou volbou pro přesun věcí, jako jsou skladové předměty. Plastová paletová krabice s pevným povrchem a vyrobená pro potravinářský materiál Prachotěsné, antibakteriální a hmyzodonodální, Každá jednotka má kapacitu 606L. a vnitřní rozměry jsou 1200L x 1000W x 760H (mm). Každá jednotka má širokou šířku vidlicí, takže můžete snadno přesunout tyto položky s vysokozdvižným vozíkem.
V případě, že těžké plastové pevné nádoby uspokojí váš požadavek, vítejte na velkoobchodní kvalitní výrobky vyrobené v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních velkých výrobců a dodavatelů velkých kontejnerů v Číně, přičemž Indonésie jako hlavní trh. Prosím, mějte možnost vychutnat si naše kvalitní produkty a dobré služby.
Hot Tags: těžký plastový pevný kontejner, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like