Ovoce s vysokým obsahem ovoce

Ovoce s vysokým obsahem ovoce

Jedná se o paletový kontejner s objemem 650 litrů při maximálním zatížení 500 kilogramů. Má stopu 1 200 x 1 000 mm a je vyroben z plastového potravinářského materiálu s vysokou hustotou a hladkým interiérem, který umožňuje snadné čištění, a je tak ideální pro prostředí s vysokou péčí, včetně výroby potravin.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Paletová krabice na potraviny


Potravinářská paletová krabice se v potravinářském průmyslu používá po mnoho let. Vyrábí se z potravinářského HDPE a odolává také chladu do -40 ° C a teplotám až 70 ° C. V závislosti na aplikaci je paleta nabízena s lokátorovými bloky, žebry a otevřenými nebo uzavřenými běžci. Ve své základní verzi je paleta kompatibilní s plastovými nádobami E1 až E4 Euro (400x600).


Osvětlovací paleta má na skladě řadu těžkých, nových a použitých plastových paletových boxů ve výběru velikostí, s pevnými i větranými styly. Pro snadný přístup mohou být také opatřeny víky a výklopnými dveřmi. Jsou vyrobeny z HDPE a slouží k ukládání a distribuci těžkých a objemných předmětů a jsou vybaveny běžci nebo paletovými patkami pro přepravu vysokozdvižným vozíkem nebo paletovým vozíkem. Hlavně modrá nebo šedá, každá krabice se při použití bezpečně stohuje a většina modelů se blokuje pro větší stabilitu.


Funkce


Vysoce ovladatelný - Paletové boxy se snadno pohybují ručně po skladu nebo v továrně a nabízejí velké řešení pro skladování, které nevyžaduje paletový vozík ani vysokozdvižný vozík, abyste je mohli efektivně využívat.


Polyetylén o vysoké hustotě - Vyroben tak, aby vydržel tyto plastové paletové boxy, se vyrábí z potravinářského plastu o vysoké hustotě, který je prokazatelně schopen zvládat neustálé přísnosti náročných prostředí. K dispozici jsou také volitelná plastová víčka vyrobená ze stejného plastu jako krabička.


Snadné čištění - Pokud se jedná o ideální řešení v samotném potravinářském průmyslu, lze plastovou paletovou krabici snadno vyčistit a díky své robustní konstrukci bude vyžadovat malou až žádnou údržbu.


jméno výrobku Plastová paletová krabice
Materiál HDPE
Velikost 1200 x 1 000 * 760 mm
Hmotnost 33,3 kg
Logo Vlastní logo
Balení Podle požadavku zákazníka

e2fa7b2f-5012-498e-bdde-e0d47fe2a48e_ 副本

Hvězdní zákazníci

QQ 图片 20190625151229


Výhody

1. Poskytujte služby OEM


2. Vysoká kvalita, konkurenceschopná cena


3. Módní styl


4. Zdarma vytiskněte vzorek na produkt, jak chcete


5. Balení podle vašich požadavků


6. V případě potřeby vám bude poskytnuta zpráva o testování produktů


7. Odpovíme na váš e-mail nebo fax do 24 hodin.


8. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kdykoli zavolat.

l

Hot Tags: těžká nádoba na ovoce, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like