Skládací odvětrávaná paleta

Skládací odvětrávaná paleta

Skládací odvětrávaná paletová krabice nabízí univerzální a praktické řešení skladování a manipulace s materiálem. Jedná se o zcela skládací jednotku, která je lehká a snadno se používá. Celkově nádoba váží ne více než 50 kg a vyznačuje se schopností stohování (na sebe).
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Skládací odvětrávaná paletová krabice


Naše skládací odvětrávaná paletová krabice jsou opakovaně použitelné a prospěšné řešení pro manipulaci s materiálem. Nabízejí řadu výhod, které vyhovují řadě potravinářských, farmaceutických a průmyslových aplikací. Zásobníky mohou být dodávány jako pevná jednotka nebo alternativně s odvětrávanými stranami a základnou pro cirkulaci vzduchu. Díky tomu jsou skvělé pro použití s rychle se kazícími předměty. Jsou efektivní, pohodlné a neuvěřitelně užitečné. K dispozici jsou také volitelná víka.


Specifikace:Položka

1210

Vnější rozměr (L * W * H)

1200 x 1 000 * 810 mm

Vnitřní rozměr (L * W * H)

1110 * 910 * 660 mm

Vstup do vysokozdvižného vozíku

4

Statické zatížení

4T

Dynamické zatížení

1T

Rack Load

0,7 T

Poznámka

Skládaná velikost: 1200 x 1 000 * 290 mmTato plastová paletová krabice je vyrobena s perforovanými stranami a pevnou základnou s kapacitou 610 litrů, která slouží jako objemný skladovací kontejner. Vyrobeno z robustního plastu, tato paletová skříň se také velmi snadno čistí. Jsou vybaveny dvěma spodními běžci, aby byly kompatibilní s vysokozdvižným vozíkem.


Chytrá konstrukce znamená, že tato plastová paletová krabice může být naskládána na sebe bez ohledu na to, zda je namontován kapka na víku. Tato velká paletová skříň s velkou hmotností má maximální nakládací hmotnost stohu 4 500 kg a statickou nakládací hmotnost 510 kg.


DSC_0924_ 副本

} MZ]% 13V9 (JWLQKLKZ227IV


Skládané větrané paletové boxy byly vyvinuty pro přepravu produktů z pole do obchodů s potravinami. Tyto bedny jsou vynikající při chlazení produktu a při ochraně produktů, které podléhají zkáze. Oni jsou také velmi populární v distribuci potravin, kde bedny jdou do zadní části restaurací a jsou vráceny zpět k dodavatelům potravinových služeb.

1


Hot Tags: skládací odvětrávaná paletová krabice, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like