Velkoobchodní HDPE skládací ventilovaný box

Velkoobchodní HDPE skládací ventilovaný box

1.size: 1200x1000x810mm 2. hmotnost: 43kg 3. objem700L 4. vysokozdvižný vozík 4stupňový vstup 5. zatížení: 4tony
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Velkoobchodní HDPE skládací odvzdušňovací box


1200X1000X810MM popis velkých plastových kontejnerů

E 箱


Velké skládací plastové krabice

1200 * 1000 mm použitý skládací plastový paletový přepravník

Standard ve zpracovatelském průmyslu. Polyetylénové konstrukční pěny odolné oleje, chemikálie a   vlhkost a poskytuje hladký a snadno čitelný interiér. Tyto plastové kontejnery nastavují lištu pro průmyslová odvětví, jako je automobilový průmysl, spotřebiče a elektronika pro přepravu dílů nebo komponentů a manipulaci v průběhu procesu.

 

Plastové kontejnery jsou vyrobeny z polyethylenového plastu s vysokou hustotou pro dlouhou životnost. Nabízí skládací design pro snadné skladování a přenositelnost. Velkoobjemové kontejnery nabízejí čtyřcestný vstup pro větší ovládání při manipulaci. Plastové skládací kontejnery pro přepravu volně ložených látek mohou být uloženy bez stohování pro větší stabilitu a bezpečnost. Strukturovaná konstrukce z pěnové hmoty nabízí zvýšenou pevnost a podporu. Koše, toty a kontejnery se snadno čistí. Barvy jsou černé, modré nebo šedé. Rozměry a hmotnostní kapacity se liší podle jednotlivých modelů. Kontejnerové víko pro objemné balení se prodává samostatně. Chrání obsah před poškozením prachem a nečistotami pro vyšší spolehlivost.


ee.jpg


Funkce: Logistická, skladovací krabice na ovoce a zeleninu

Barva: šedá nebo jiné, lze přizpůsobit

Logo: Může být vytištěna pomocí Silkscreen, nebo přenos tepla na obalu.


Velké skládací krabice, s cílem snížit objem skladování a náklady na logistiku a přepravu v kontejneru a design logistických produktů, skládací krabice v uzavřených boxech nesoucích zděděné produkty (dynamické 1T, statické 4T) konzistentní provedení, materiál HDPE pěnou odolnost proti nárazu v procesu. Velké skládací krabice jsou obklopeny čtyřmi bočními deskami a paletovými základnami a dvaceti malými součástmi, jako jsou malé postranní dveře navržené vedlejšími dveřmi. Současně bylo použito dvanácti párů výroby forem.


700L velkých průmyslových plastových obalů a přepravních obalů

E load.jpg


Vysoce kvalitní plastová zemědělská krabice

paleta box_ 副本 .jpg

Informace o společnosti

组图 3.jpg

Pokud velkoobchodní hdpe skládací ventil boxu vyhovuje vašim požadavkům, vítejte na velkoobchodní kvalitní výrobky vyrobené v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců plastových palet a dodavatelů v Číně, přičemž Indonésie jako hlavní trh. Můžete si užívat našich kvalitních produktů a dobrých služeb.
Hot Tags: velkoobchod hdpe skládací ventilovaný box, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit