Zelenina Používejte skládací velkou nádobu

Zelenina Používejte skládací velkou nádobu

Tento skládací kontejner pro volně ložené látky je odolný proti vlhkosti a bez chuti, takže je to výjimečná volba pro skladování, přepravu a distribuci jakéhokoliv zboží, zejména ovoce, zeleniny a masa atd.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Rostlinné použití skládací velký kontejner


800.jpg

Položka 1210E skládací paletu pro potraviny
velikost 1200x1000x810mm
materiál HDPE
hmotnost / objem 43kg / 700L
nosnost statická 4t, dynamická 1t

801.jpg

Toto ovoce používá skládací paletovou krabici s ventilačním designem a víko je k dispozici, lze skládat pro uložení přepravního prostoru.

Tento skládací kontejner pro volně ložené látky je odolný proti vlhkosti a bez chuti, takže je to výjimečná volba pro skladování, přepravu a distribuci jakéhokoli zboží, zejména ovoce, zeleniny a masa atd.


222_副本.jpg

Tato skládací paletová krabice prošla zkušebním protokolem SGS & FDA pro potraviny, která je vhodná pro skladování ovoce a zeleniny

Pokud zeleniny použití skládací velkého kontejneru vyhovuje vašim požadavkům, vítejte na velkoobchodní kvalitní výrobky vyrobené v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů v oblasti skládkování a vratných obalů v Číně, přičemž Indonésie je hlavním trhem. Můžete si užívat našich kvalitních produktů a dobrých služeb.
Hot Tags: použití zeleniny skládací velký kontejner, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit