Skladování zeleniny Použijte skládací plastovou paletovou krabici

Skladování zeleniny Použijte skládací plastovou paletovou krabici

Paletový box HDPP, který poskytuje velkou pevnost a odolnost proti poškození nárazem a vynikající výkon pro extrémní teplotu -40 ℃ až +70 ℃.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Materiál


HDPE paletový box, který poskytuje velkou pevnost a odolnost proti poškození nárazem a vynikající výkon pro extrémní teplotu -40 ℃ až +70 ℃.

collapsible pallet container

velikost1200x1000x810mm
materiálhdpe
statické zatížení4t
zatížení dyanmci1t
hmotnost43 kg

Čtyřcestný vstupní&zesilovač; mechanický výkon Čtyři způsoby vstupu a vhodný pro mechanický vysokozdvižný vozík a ruční hydraulické vozidlo a nabízí vynikající mechanický výkon: dynamické zatížení 1 000 kg, statické zatížení 4 000 kg v jedné paletové krabici

collapsible pallet box application

Qingdao CNPlast Co., Ltd.

profesionální společnost zabývající se výzkumem, vývojem, výrobou, prodejem a servisem plastových palet, paletových krabic, skládacích kontejnerů na volně ložené látky, popelnic. Hodnota ročního vývozu až 10 milionů dolarů. Nacházíme se v Qingdao s pohodlným dopravním přístupem. Naši zkušení zaměstnanci jsou oddáni přísné kontrole kvality a promyšlenému zákaznickému servisu a jsou vždy k dispozici, aby projednali vaše požadavky a zajistili plnou spokojenost zákazníků.

66


Hot Tags: skladování zeleniny používá skládací plastovou paletovou krabici, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like