Zelenina a ovoce ukládání skládací

Zelenina a ovoce ukládání skládací

zeleninová plastová skládací kontejner by uzavřené design, snadné mytí a 4-way vstup pro snadnou manipulaci. odvětrávané plastové bedny přidat také víko/vodní zásuvky/kolo je k dispozici. To by mohlo mít více diffreent využití.
Chat teď

Podrobnosti o produktu


DSC_0924_副本.jpg

velikost1200x1000x810mm
materiálHDPE
hmotnost / objemhmotnost / objem
statické zatížení4T
dynamické zatížení1Timage.png


zeleninová plastová nádoba snadno složit amd otevřela-5s otevřít a 10s složit si it.what více zeleninové boxy ušetří 55 % ~ 85 % prostoru po složku také mohl stohovatelné can zásobníku 5 vrstev prase.


zeleninová plastová skládací kontejner by uzavřené design, snadné mytí a 4-way vstup pro snadnou manipulaci. odvětrávané plastové bedny přidat také víko/vodní zásuvky/kolo je k dispozici. To by mohlo mít více diffreent využití.DOPRAVA OBRÁZEK:


image.pngimage.png


Je-li skladování zeleniny a ovoce, sbalitelné uspokojí váš požadavek, Vítejte v Velkoobchod kvalitní výrobky vyrobené v Číně za levnou cenu, z naší továrny. Jeden jsme jedním z předních výrobců smontované a vratných přihrádek a dodavatelů v Číně, přičemž Indonésie jako hlavní trh. Prosím buďte užívat naše kvalitní produkty a kvalitní služby.
Hot Tags: zelenina a ovoce skladování sbalitelné, Čína, výrobce, dodavatele, výrobce, velkoobchod, ceny, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like