Stohovatelné palety z plastu

Stohovatelné palety z plastu

opakovaně použitelné plastové kontejnery pro volně ložené látky mají sílu potřebnou pro splnění požadavků jakéhokoli dodavatelského řetězce a pro dosažení snadného přístupu pro naše koncové uživatele. přepravní kontejnery jsou velmi robustní vzhledem k jejich hmotnosti a během používání se nerozkládají. Uživatelsky přívětivý, 100% recyklovatelný. Vzhledem k tomu, že kontejnery lze skládat a skládat na sebe, nabízejí značné náklady a úsporu místa. Naše skladovací boxy jsou ideální pro velké množství.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

DSC_0924_ 副本 .jpg


velikost 1200x1000x810mm
materiál HDPE
hmotnost / objem 43kg / 700L
dynamické zatížení 4t
statické zatížení 1t


image.pngopakovaně použitelné plastové kontejnery pro volně ložené látky mají sílu potřebnou pro splnění požadavků jakéhokoli dodavatelského řetězce a pro dosažení snadného přístupu pro naše koncové uživatele. přepravní kontejnery jsou velmi robustní vzhledem k jejich hmotnosti a během používání se nerozkládají. Uživatelsky přívětivý, 100% recyklovatelný. Vzhledem k tomu, že kontejnery lze skládat a skládat na sebe, nabízejí značné náklady a úsporu místa. Naše skladovací boxy jsou ideální pro velké množství.DOPRAVA OBRAZU:


image.pngimage.png


Pokud se stohovatelné přepravky z plastu dodávají v souladu s vašimi požadavky, vítáme velkoobchodní prodej kvalitních výrobků vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů v oblasti skládkování a vratných obalů v Číně, přičemž Indonésie je hlavním trhem. Můžete si užívat našich kvalitních produktů a dobrých služeb.
Hot Tags: stohovatelné plastové palety přepravky, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like