Stohovatelné palety přihrádek

Stohovatelné palety přihrádek

Sbalitelné plody sbíráme bin by Snap lock zámky slouží k zabezpečení bočnic a přesuňte dveře. skládací paletové kontejnery s volitelné dveře & víčka může až do 4 kapky dveře možností pro snadný a bezpečný přístup k obsahu. a hromadné skládací plastové palety bin také standardní, mezinárodně uznávaný stopu a výšky znamená optimální cubing z nákladních přívěsů.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

DSC_0924_副本.jpg


velikost1200x1000x810mm
materiálHDPE
hmotnost / objem43kg / 700L
dynamické zatížení4T
statické zatížení1T


image.png


Sbalitelné plody sbíráme bin by Snap lock zámky slouží k zabezpečení bočnic a přesuňte dveře. skládací paletové kontejnery s volitelné dveře & víčka může až do 4 kapky dveře možností pro snadný a bezpečný přístup k obsahu. a hromadné skládací plastové palety bin také standardní, mezinárodně uznávaný stopu a výšky znamená optimální cubing z nákladních přívěsů.DOPRAVA OBRÁZEK:


image.pngimage.png


Pokud přihrádky stohovatelné palety uspokojí váš požadavek, Vítejte, velkoobchod kvalitní výrobky vyrobené v Číně za levnou cenu, z naší továrny. Jeden jsme jedním z předních výrobců smontované a vratných přihrádek a dodavatelů v Číně, přičemž Indonésie jako hlavní trh. Prosím buďte užívat naše kvalitní produkty a kvalitní služby.
Hot Tags: Stohovatelné palety přihrádek, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, ceny, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like