Stohovatelné skládací nádoby na palety

Stohovatelné skládací nádoby na palety

Plastová skládací kartonová krabice může být opatřena krytem krabice, který může chránit bezpečnost výrobků během používání.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Stohovatelné skládací nádoby na palety


Skládací zásobníky palet pro jakékoli podnikání nabízejí v průběhu času mnoho výhod. Tyto typy skladovacích kontejnerů jsou vhodné pro různé potřeby přepravy a skladování a vytvářejí organizovanější pracovní prostředí.


1_ 副本

Položka skládací plastová paletová krabice
velikost 1 200 x 1 000 x 810 mm
materiál hdpe
hmotnost

43 kg

statické zatížení 4t
dynamické zatížení 1t

8888

Zemědělské skládací kontejnery jsou schváleny FDA pro sanitární skladování.

Plastová skládací lepenková krabička obecně používá zahušťovací design, kvalita produktu je zaručena, delší životnost.

201805141701018460034

Rozdělte a složte, čímž ušetříte více místa

Plastová skládací kartonová krabice může být rozdělena a složena tak, aby vyhovovala různým potřebám. Pokud se nepoužívá, lze jej složit, aby se šetřil úložný prostor.

8001

Lze vybavit víkem boxu, který se používá více

Plastová skládací kartonová krabice může být opatřena krytem krabice, který může chránit bezpečnost výrobků během používání. Konkrétní mohou konzultovat zákaznický servis.


Na rozdíl od mnoha jiných průmyslových skladovacích kontejnerů na trhu, skládací paletové koše jsou právě to - skládací. To znamená, že pokud se nepoužívají, lze je snadno sbalit a uložit, aniž by zabíraly příliš mnoho místa. To může pomoci při skladování a balení nebo při přepravě, pokud musí být odeslány zpět do původního skladu

QQ 图片 20170608104232

Pokud tedy vaše firma hledá univerzální, nákladově efektivní a silné řešení pro skladování, proč nezkusit skládací kontejner na palety? Možná vás překvapí, jak prospěšné pro vaše podnikání jsou. Vyzkoušeli jste skládací úložný koš? Bylo to vhodné pro vaše podnikání?


Hot Tags: stohovatelné skládací nádoby na velké palety, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit