Opakovatelné plastové skládací pevné kontejnery

Opakovatelné plastové skládací pevné kontejnery

Rozměry: 1200 * 1000 * 975mm hmotnost: 66kg Statická zátěž 4T, Dynamická zátěž 1T, vstup 4 cest, Materiál: HDPE
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Pokud se opakovaně použitelné plastové skládací pevné kontejnery pro přepravu sypkých hnojiv vyhovují vašim požadavkům, vítáme velkoobchodní prodej kvalitních výrobků vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů v oblasti skládkování a vratných obalů v Číně, přičemž Indonésie je hlavním trhem. Můžete si užívat našich kvalitních produktů a dobrých služeb.

  1. Popis produktu  

B 尺寸图.png

Specifikace:
* Materiál: HDPE
* Funkce: Logistická, skladovací krabice pro průmyslové použití
* Vnější rozměry: 1200x1000mm, výška 975mm
* Barva: lze přizpůsobit
* Styl: sklopitelný s víkem
* Logo: Může být vytištěn pomocí Silkcreen, nebo přenos tepla na krabici.
* Vhodné pro použití paletového vozíku
* Snadné skladování a skladování při nepoužívání

Osvětlovací kontejnery pro volně ložené látky procházejí kontrolou kvality a funkčnosti, opravou a mycím právem. Nejdříve se provedou veškeré nezbytné opravy kontejneru, aby se ujistil, že je plně funkční. Dále je provedena druhá kontrola, aby bylo zajištěno, že splňuje přísné požadavky na to, aby byla značkovací kontejner pro osvícení značek. Každá nádoba se pak vypláchne. Osvětlovací kontejnery pro volně ložené látky jsou bezpečné, čisté a mají 3letou záruku.


2.Zobrazení výrobku

B 箱详细图片.png

3.Balení a přeprava

package and shipping.png

4.Kvalitní kontrola a certifikát

Quality Control.pngcertificate.png

5. Informace o společnosti:

QingDao Cnplast Co ,. Ltd založená v roce 2000 s více než 15 let zkušeností ve výrobě plastových palet, plastové paletové krabice, skládací paletové krabice, prošel ISO, SGS, FDA test atd., Pokrývá 75000 sqaure metrů s více než 300 employeed a 40 setů vstřikovací stroj suppplying palety společnosti Coca-Cola, Ford automobil, atd. V současné době se společnost zaměřuje na marketingové sítě doma iv zahraničí, jako je Austrálie, Jižní Amerika, jihovýchodní Asie, Afrika a Evropa a USA. Vynikající a efektivní služba pro získání podpory a důvěryhodnosti většiny zákazníků.

company.png


Hot Tags: opakovaně použitelné plastové skládací pevné kontejnery pro volně ložené látky, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like