Hygienická skládací plastová paleta

Hygienická skládací plastová paleta

1. Skládaný plastový velkoobjemový kontejner navržený a vyrobený speciálně pro tento standard (1 200x 1 000)
2. Ideální pro ovocnou zeleninu GG, krabice na palety z mřížky na ovoce a velké skladovací kontejnery jsou velmi robustní
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Hygienická skládací plastová paleta


vented pallet container


Položkaskladování zeleniny odvětrávané skládací paletový koš
velikost1200 x 1000 x 810 mm
hmotnost / objem43 kg / 700 L
nosnoststatci 4 t, dynamický 1 t
Vlastnostiventilovaný& skládací


plastic pallet bin


Skládací odvětrávaný plastový velkoobjemový kontejner navržený a vyrobený speciálně pro standardní (1200 x 1000), Ideální pro ovoce& zelenina, ovocná paletová bedna na ovoce a skládací kontejnery pro hromadné skladování jsou velmi robustní.

folding plastic pallet boxZákladní výztužná žebra a boční stěny připojené k rohovým sloupkům sloupu umožňují bezpečné stohování až na šest výšek s celkovým zatížením 4 t. Paletová krabice na potraviny je stohovatelná, snadno se dá vrátit.

foldable pallet container

Jako jedna ze dvou klíčových inovací v logistickém průmyslu v 21 století se paleta široce používá pro výrobu, dodávky, nakládku a vykládku, přepravu, skladování a oběh i distribuci atd.

collapsible pallet box

Koordinace a dokonalost mezi produkční a logistickou strukturou jsou podporovány účinně, což také vytvoří větší ekonomický přínos.


Hot Tags: Hygienická skládací plastová paletová krabice, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like