Plastové paletové boxy na ovoce a zeleninu

Plastové paletové boxy na ovoce a zeleninu

Skládací plastové přihrádky byly původně vyvinuty pro ovoce a zeleniny průmyslu před lety k OEM díly k montážní linky. Standardní velikost jen pro Austrálii. Tyto koše jsou sbalitelné pro úsporu prostoru v obou skladu nebo v tranzitu.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Plastové paletové boxy na ovoce a zeleninu

        image.png

PoložkaPlastové paletové boxy na ovoce a zeleninu
velikost1162 * 1162 * 790 mm
Hmotnost46kg
materilaHDPE
statické zatížení4000kg
dynamické zatížení1000kg

Skládací plastové přihrádky byly původně vyvinuty pro ovoce a zeleniny průmyslu před lety k OEM díly k montážní linky. Standardní velikost jen pro Austrálii. Tyto koše jsou sbalitelné pro úsporu prostoru v obou skladu nebo v tranzitu. Patří k přístupové dveře pro snadné dostupnosti na některou z vašich dílů nebo jiných materiálů. Sbalitelné plasitc přihrádky jsou skvělou volbou k pomoci snížit vaše náklady.


Standardizované a efektivní

Standardní výška 31 palců byl vyvinut AIAG zásobníku 3 přihrádky na sebe v typické přívěsu, takže je místo efektivní a stála afektivních. Výška 34 palců umožňuje ergonomicky přívětivé pro přístup k vnitřní přihrádky.


Je-li váš požadavek vychází vstříc plastové paletové boxy na ovoce a zeleninu, Vítejte v Velkoobchod kvalitní výrobky vyrobené v Číně za levnou cenu, z naší továrny. Jeden jsme jedním z předních výrobců smontované a vratných přihrádek a dodavatelů v Číně, přičemž Indonésie jako hlavní trh. Prosím buďte užívat naše kvalitní produkty a kvalitní služby.
Hot Tags: Plastové paletové boxy na ovoce a zeleninu, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, Cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like