Velké plastové skladovací kontejnery

Velké plastové skladovací kontejnery

Skládací kontejnery Cnplast mají standardní skládací obaly ještě jeden krok. 1, 2, 3 nebo všechny 4 stěny (odvzdušněný nebo pevný styl) lze zcela vyjmout z podkladu palety, což vám umožní přizpůsobit ji tak, aby vyhovoval vašim přesným potřebám, což vám ušetří čas, prostor a peníze.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

velké plastové skladovací kontejneryimage.png

položka velké plastové skladovací kontejnery

velikost

1200 * 1000 * 810 mm
hmotnost / objem 45 kg / 700 litrů
materiál HDPE
statické zatížení 4000kg
dynamické zatížení 1000kgimage.pngimage.png

Cnplast velkokapacitní skladovací kontejnery Kontejnery mají standardní skládací obaly ještě jeden krok. 1, 2, 3 nebo všechny 4 stěny (odvzdušněný nebo pevný styl) lze zcela vyjmout z podkladu palety, což vám umožní přizpůsobit ji tak, aby vyhovoval vašim přesným potřebám, což vám ušetří čas, prostor a peníze. Tyto plastové obaly ušetří 75% zpětného přepravního prostoru tím, že vložíte (4) demontované jednotky KitBin® do jediné jednotky s paletou umístěnou nahoře. To je poměr návratnosti 5 až 1.


image.png

Pokud velké plastové skladovací kontejnery vyhovuje vašim požadavkům, vítáme velkoobchodní prodej kvalitních výrobků vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů v oblasti skládkování a vratných obalů v Číně, přičemž Indonésie je hlavním trhem. Můžete si užívat našich kvalitních produktů a dobrých služeb.
Hot Tags: velké plastové skladovací kontejnery, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like