Velká skládací plastová paletová krabice

Velká skládací plastová paletová krabice

Plastová skládací lepenková krabice celkově používají zahušťovací design, kvalita produktu je zaručena, delší životnost.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

skládací plastová paletová krabice

1_副本


Položka skládací paletová krabice
velikost 1200 x 1000 x 810 mm
materiál HDPE
hmotnost 43 kg
statické zatížení 4t
dynamické zatížení 1t


Zesílený design, silný a odolný

Plastová skládací lepenková krabice celkově používají zahušťovací design, kvalita produktu je zaručena, delší životnost.

9

Rozdělte a složte, čímž ušetříte více místa

Plastová skládací kartonová krabice může být rozdělena a složena tak, aby vyhovovala různým potřebám. Pokud se nepoužívá, lze jej složit, aby se ušetřil úložný prostor.


Lze vybavit víkem krabice, který se používá více

Plastová skládací lepenková krabice může být opatřena krytem krabice, který může chránit bezpečnost výrobků během používání. Konkrétní mohou konzultovat zákaznický servis.

201805141701018460034

Mřížkové nohy, nesoucí výš

Patka mřížky je navržena s přezkou, která výrazně zlepšuje nosnost a životnost plastové paletové krabice.

66

Pokud velký skládací plastový box na palety vyhovuje vašim požadavkům, vítejte na velkoobchodě kvalitních produktů vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů skládacích a vratných nádob v Číně, přičemž Indonésii považujeme za hlavní trh. Prosím, buďte zdarma a užijte si naše kvalitní produkty a dobré služby.
Hot Tags: skládací plastová paletová krabice s velkými oky, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit