Velká skládací plastová paleta

Velká skládací plastová paleta

Tato skládací plastová paletová skříň je stabilní skládací standardní kontejner s extra výškou a ergonomicky tvarovanými skládacími dveřmi v dlouhé a krátké straně.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

velká skládací plastová paleta


1200x1000x1000  detail pics_副本


  • velikost 1200x1000x1000mm

  • materiál HDPE, hmotnost 55 kg

  • statické zatížení 4t, dynamické zatížení 1t

  • záruka 3 roky, standardní barva šedá


Tato skládací plastová paletová skříň je stabilní skládací standardní kontejner s extra výškou a ergonomicky tvarovanými skládacími dveřmi z dlouhé strany a krátké strany, snadno se s nimi manipuluje se zbožím v kontejneru a může také pojmout vnitřní výplň, když je prázdná.


QQ图片20190625152046


  • držáky štítků jsou sestaveny na dlouhé straně a krátké straně

  • Náhradní díly jsou k dispozici pro výměnu

  • Rukojeti jsou navrženy ve čtyřech bočních dveřích, snadno ovladatelných


Základní výztužná žebra a boční stěny spojené s sloupovými rohovými sloupky umožňují bezpečné stohování až šesti vysokých (600 kg zatížení při stohování, 5 nad 1 ve statickém a 1 nad 1 v dynamickém). A jsou stohovatelné a skládací, snadno pro zpáteční dopravu.


Skládací paletové přihrádky také poskytují vysoké výhody a úspory peněz díky své dlouhé životnosti a opakovaně použitelnému designu. Na rozdíl od vlnitých nebo dřevěných obalů, které mohou časem zahynout, poskytují skládací paletové přihrádky odolnější konstrukci, která může být opakovaně používána pro mnoho výrobků v průběhu let.

QQ图片20170703115224_副本

Pokud se velká skládací plastová paleta box se postará o vaše požadavky, vítejte na velkoobchod kvalitních výrobků vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů vratných a vratných zásobníků v Číně, přičemž Indonésie je hlavním trhem. Prosíme Vás, abyste si mohli užívat našich kvalitních produktů a služeb.

Hot Tags: velká skládací plastová paleta box, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like