Velké skládací paletové koše

Velké skládací paletové koše

Naše velké skládací paletové nádoby jsou k dispozici s MOQ 50 ks, ve složeném stavu lze dosáhnout úspory místa až 60%, což zaručuje úsporu nákladů na dopravu a skladování.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

velké skládací paletové koše


Skládací paletový koš je speciálně navržený kontejner, který se používá k přepravě a skladování produktů. Základna kontejneru je obecně stejná jako paleta a během skladování sedí bez námahy přímo na paletě.

S našimi velkými skládacími paletovými zásobníky lze manipulovat na 4 stranách a lze je snadno stohovat, a to jak v rozloženém, tak ve složeném stavu. Díky stabilním stěnám je zaručena vysoká nosnost a optimální bezpečnost přepravy nákladu.


Položka velké skládací paletové koše
Dimenze 1200 x 1 000 * 810 mm
Hmotnost 43 kg
Statické zatížení 1 000 kg
Dynamické zatížení 4000 kg
Barva standardní modrá (další barvy jsou k dispozici)
aplikace ovocný a zeleninový průmysl


QQ 图片 20170509102204

Skládací zásobníky palet jsou navrženy pro použití s vysokozdvižnými vozíky, pokud jsou umístěny na paletách, což usnadňuje přepravu zboží. Dno zásobníků palet také pomáhá snížit riziko poškození zásobníků.

Zásobníky na palety vhodné pro skladování v chladu; pevná a elastická nosná struktura, ideální pro přepravu a skladování sypkých i balených produktů. K dispozici je různé příslušenství, jako jsou kola, kryt, příčky, držák štítků a značení.

odvětrávané paletové koše Zemědělství je dnes velmi náročné podnikání, zejména v odvětví ovoce a zeleniny. Balení vyžaduje vysokou účinnost, pevnost a odolnost vůči drsnému prostředí, musí také zachovat čerstvost a kvalitu produktů z polních na supermarketové police.

Naše velké skládací paletové koše dokážou dokonale splnit specifické požadavky tohoto použití.


Hot Tags: velké skládací paletové koše, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like