Velký odolný plastový skládací box

Velký odolný plastový skládací box

Pěnový plastový zásobník na palety má sílu potřebnou k tomu, aby splnil požadavky jakéhokoli dodavatelského řetězce a dosáhl snadného přístupu pro koncové uživatele.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Velký odolný plastový skládací box


Pěnový plastový kontejner na palety má sílu potřebnou k tomu, aby splnil požadavky jakéhokoli dodavatelského řetězce a dosáhl snadného přístupu pro koncové uživatele. Jsou velmi robustní ve vztahu k jejich weright a během používání se nespadají. Uživatelsky přívětivý, 100% recyklovatelný. Protože kontejnery lze skládat a stohovat na sebe, nabízejí značné náklady a úsporu místa, naše skladovací boxy jsou ideální pro velké množství.


Položka skládací paletový kontejner
velikost 1200 x 1000 x 975 mm
materiál hdpe
hmotnost 66 kg
statické zatížení 4t
dynamické zatížení 1t
barva Šedá


7

Může sledovat zdroj materiálů

Suroviny produktů pocházejí od známých dodavatelů značek. Na základě PP, PE, HDPE surovin jsou po speciální úpravě nejen bezpečné a netoxické, ale po zapálení také téměř nemají žádný kouř a toxický halogen.

888

Snadné ovládání

Díky klasické a spolehlivé konstrukci usnadňuje ovládání. Tuto mimořádně velkou krabici o délce 1200 mm, šířce 1000 mm a výšce 1000 mm lze v několika jednoduchých krocích zmenšit na jednu třetinu originálu.

56

Zákaznická zpětná vazba

QQ 图片 20190925093641

Hot Tags: Velký odolný plastový skládací box, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit