Velké skládací plastové paletový kontejner

Velké skládací plastové paletový kontejner

Velké skládací plastové paletový kontejner jsou velmi pohodlné a uložit na místa když není používán, mohou být dokonce stohovat na sebe, když se zcela zhroutil. V naší nabídce najdete také jeden nebo dva modely palet pole s rozevírací dvířka, umožňující snadný a rychlý přístup uskladněného zboží – ideální pro ukládání kabelů a zobrazování zboží v obchodech.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

      

                                  2.jpg

PoložkaVelké skládací plastové paletový kontejner
velikost1200 * 1000 * 975 mm
hmotnost/objem66kg/800 litrů
statické zatížení4000kg
dynamické zatížení1000kg
Barvašedá, nebo lze přizpůsobit
logozdarma hedvábné logo tisk odpovídajícím způsobem            3.jpg       4.jpg

              


Těžká a silná palet pole, který je vhodný pro různá průmyslová odvětví jako je potravinářství, farmaceutický průmysl a zemědělství.

Pole lze široce používají pro stáčení a vysokozdvižného vozíku, přepravní a logistické.

      5.jpg       6.jpg

Je stabilní, skládací standardní kontejner s extra výškou a ergonomicky tvarované sklopných dveří v dlouhé strany a krátké straně, snadno ovladatelná zboží do kontejneru a mohou také přenášet vnitřní prokladů při prázdné.


Je-li kontejner velký Skládací palety uspokojí váš požadavek, Vítejte v Velkoobchod kvalitní výrobky vyrobené v Číně za levnou cenu, z naší továrny. Jeden jsme jedním z předních plastový Box palety výrobců a dodavatelů v Číně, přičemž Indonésie jako hlavním trhem. Prosím buďte užívat naše kvalitní produkty a kvalitní služby.
Hot Tags: velké skládací plastové paletový kontejner, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, ceny, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like