Velký skládací plastový zásobník na palety

Velký skládací plastový zásobník na palety

Skládací paletové koše také nabízejí vysoké výhody a úspory peněz díky jejich dlouhé životnosti a opakovaně použitelnému designu.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

velký skládací plastový koš na palety

5

Položka skládací hromadný koš
velikost 1 200 x 1 000 x 1 000 mm
hmotnost 55 kg
statické zatížení 4t
dynamické zatížení 1tSkládací skladovací kontejnery jsou obvykle vyrobeny z kovu nebo plastu. Ten, který si vyberete, by měl odrážet požadavky, které na něj budou kladeny během jeho pracovních let.

8


Je to stabilní, skládací standardní kontejner s extra výškou a ergonomicky tvarovanými skládacími dveřmi na dlouhé a krátké straně

Zesílení žeber a boční stěny spojené s rohovými sloupky sloupů umožňují bezpečné stohování až do pěti výšek (zatížení 500 kg v stohování, 4 v 1 na statický nebo 1 000 kg v naložení, 3 nad 1 na statický a 1 na 1 v suchém stavu).

QQ图片20190625151229

Pokud velký skládací plastový koš na palety vyhovuje vašim požadavkům, vítejte na velkoobchodě kvalitních produktů vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů skládacích a vratných nádob v Číně, přičemž Indonésii považujeme za hlavní trh. Prosím, buďte zdarma a užijte si naše kvalitní produkty a dobré služby.
Hot Tags: velký skládací plastový koš, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like